Hatsune Miku Connecting Puzzle Tamagotori


What are some of the rewards for completing the puzzles?

Recenzia hry Hatsune Miku Connecting Puzzle Tamagotori

O hre

Hatsune Miku Connecting Puzzle Tamagotori je hra na základe populárneho japonského anime a mangy Hatsune Miku. V hre hráte ako jeden z hlavných postáv, ktorý musí spojiť rôzne farby a tvary, aby dosiahol vysoké skóre a postúpil na ďalšie levely.

Hra ponúka množstvo rôznych levelov, ktoré postupne zvyšujú obtiažnosť. V každom leveli máte určitý počet ťahov na to, aby ste dokázali spojiť všetky farby a tvary spolu. Ak sa vám to podarí, dostanete určité množstvo bodov a postúpite na ďalší level.

Hra obsahuje aj niekoľko mini-hier, ktoré sú veľmi zábavné a pomáhajú vám vylepšiť vaše schopnosti v hlavnej hre. Napríklad v jednej mini-hre musíte postaviť všetky kocky na seba, aby ste vytvorili veľkú vežu. V inej mini-hre musíte uhádnuť, ktorý z postáv má najviac bodov na ruke.

Grafika hry je veľmi farebná a animovaná. Postavy sú veľmi dobre vykreslené a majú rôzne animácie, ktoré pridávajú do hry ešte viac zábavy. Zvuková stopa obsahuje veľa skladieb z anime a mangy Hatsune Miku, ktoré sú veľmi zábavné a energické.

Hatsune Miku Connecting Puzzle Tamagotori je veľmi zábavná hra pre fanúšikov anime a mangy Hatsune Miku a pre tých, ktorí radi hrajú puzzle hry.

Hodnotenie

Grafika: 9/10
Zvuk: 8/10
Hrateľnosť: 9/10
Zábava: 9/10
Celkové hodnotenie: 9/10

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core i3 alebo ekvivalentný
RAM 2 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo ekvivalentná
Pevný disk 500 MB voľného miesta