Heaven Burns Red


Who are the main characters in „Heaven Burns Red“?

Recenzia hry: Heaven Burns Red

Príbeh

Heaven Burns Red je akčná strieľačka z pohľadu tretiej osoby, ktorá sa odohráva v postapokalyptickom svete. Hráč sa ujme úlohy posledného preživšieho člena elitnej skupiny vojenských jednotiek, ktorý sa snaží zachrániť ľudstvo pred inváziou démonov a zničením sveta.

Hlavný hrdina má k dispozícii množstvo zbraní a vylepšení, ktoré mu pomôžu prekonať náročné úrovne. Okrem toho musí riešiť hádanky a plniť rôzne úlohy, aby postupoval v hre a získal nové schopnosti a zbrane.

Príbeh je dobre napísaný a zaujímavý, no niektoré pasáže sú dosť klišé a predvídateľné. Napriek tomu sa hráčovi dostáva dostatok motivácie na to, aby pokračoval v hraní a chcel zistiť, ako príbeh dopadne.

Grafika a zvuk

Grafika v hre je na veľmi dobrej úrovni. Prostredie je detailne vypracované a pôsobí veľmi realisticky. Farby sú výrazné a podporujú atmosféru hry. Animácie postáv sú veľmi plynulé a boje vyzerajú veľmi dynamicky.

Zvuková stránka hry je taktiež kvalitná. Hudba je napínavá a podporuje atmosféru hry. Zvukové efekty sú autentické a podporujú pocit intenzívneho boja.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je veľmi dobrá, no niekedy môže byť náročná. Hráč musí byť rýchly a presný, aby dokázal prežiť a postupovať v hre.

Boje sú veľmi intenzívne a zábavné. Hráč má k dispozícii množstvo zbraní a vylepšení, ktoré mu pomáhajú v boji s démonmi. Každá zbraň má vlastné výhody a nevýhody, takže hráč musí zvoliť správnu stratégiu, aby bol úspešný.

Okrem bojov musí hráč riešiť rôzne hádanky a prekážky, ktoré ho bránia v postupe hrou. Tieto hádanky sú dobre premyslené a nie sú príliš zložité, ale ani príliš jednoduché.

Zhrnutie

Heaven Burns Red je veľmi zaujímavá hra s dobrým príbehom a kvalitnou grafikou a zvukom. Hrateľnosť je náročná, no zábavná a hráč sa neustále stretáva s novými výzvami a prekážkami.

Hra je vhodná pre fanúšikov akčných strieľačiek, ktorí hľadajú náročnú a zábavnú hru s dobrým príbehom.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bit
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-6300
RAM 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Voľné miesto na disku 50 GB