Hunting Simulator


What weapons are available to players in the game?

Recenzia: Hunting Simulator

Základné informácie

Hunting Simulator je počítačová hra, ktorá vám umožní prežiť zážitky z lovu v prírode. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Neopica a vydavateľom je Bigben Interactive. Hra bola vydána v júni 2017 pre platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One.

Herný zážitok

Hunting Simulator ponúka hráčom možnosť prežiť zážitky z lovu v rôznych prostrediach, ako sú lesy, plániny a púšte. Hráči majú k dispozícii rôzne druhy zbraní a návnad na lov rôznych druhov zvierat, ako sú jelene, medvede, diviaky a mnoho ďalších.

Hra má veľmi realistické prostredie a zvieratá, ktoré sú v nej zahrnuté, vyzerajú veľmi dobre a pôsobia ako skutočné zvieratá. Hráči sa môžu pohybovať vo voľnej prírode a hľadať stopy zvierat, ktoré chcú uloviť.

Hra tiež ponúka možnosť loviť v rôznych denných a nočných podmienkach a v rôznych ročných obdobiach. To všetko pridáva do hry ďalší prvok reality a náročnosti.

Hunting Simulator má veľmi dobrý herný zážitok a ponúka hráčom množstvo možností, ako si užiť lov v prírode.

Grafika a zvuk

Grafika v Hunting Simulator je veľmi detailná a realistická. Prostredie a zvieratá vyzerajú veľmi dobre a pôsobia ako skutočné. Hra tiež ponúka rôzne efekty, ako sú napríklad dažďové kvapky na kamennom povrchu alebo veterné závanie, ktoré pridávajú do hry ďalšiu úroveň detailu.

Zvuk v hre je tiež veľmi dobrý. Zvuky zvierat sú veľmi realistické a pridávajú do hry ďalšiu úroveň autenticity. Hráči tiež počujú rôzne zvuky prostredia, ako sú napríklad vtáčie spevy alebo zvuky prírody.

Záver

Hunting Simulator je veľmi dobrá hra pre všetkých, ktorí majú radi lov a prírodu. Hra ponúka veľmi dobrý herný zážitok a je veľmi realistická. Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobré a pridávajú do hry ďalšiu úroveň autenticity.

Ak máte radi lov a chceli by ste si vyskúšať, ako by bolo loviť v prírode, Hunting Simulator je pre vás tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Minimálne požiadavky na hardvér
Microsoft Windows Procesor: Intel Core i3-2100 alebo AMD Phenom II X4 945

Pamäť: 4 GB RAM

Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 6870

DirectX: Verzia 11

Diskové priestor: 17 GB

PlayStation 4 Procesor: x86-64 AMD „Jaguar“

Pamäť: 8 GB RAM

Grafická karta: 1,84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine

Diskové priestor: 17 GB

Xbox One Procesor: 8-jadrový x86 procesor

Pamäť: 8 GB RAM

Grafická karta: 1,31 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine

Diskové priestor: 17 GB