Infernax


2. What is the objective of the game Infernax?

Infernax – recenzia

Infernax je akčná počítačová hra od vývojárov spoločnosti Gameloft. Hra bola vydaná v roku 2020 a od tej doby si získala veľa popularity. Hra sa odohráva v postapokalyptickej budúcnosti, kde je svet zničený a hráč musí bojovať s množstvom nepriateľov.

Príbeh

Dej hry sa odohráva po veľkej a devastujúcej vojne. Svet bol zničený a ľudia sa museli vyrovnať s novou realitou. Toto je svet plný násilníkov, mutantov a nebezpečných nepriateľov. V takomto svete sa hráč ocitne ako hlavný hrdina, ktorý musí bojovať o prežitie. Musí bojovať proti všetkým nepriateľom a prežiť.

Grafika a hrateľnosť

Grafika hry je veľmi dobrá. Obraz je ostrý a detaily sú výborne urobené. Hra ponúka niekoľko rôznych prostredí, v ktorých sa môžete pohybovať. Sú tu aj rôzne postavy a nepriatelia, ktorí sú veľmi detailne nakreslení. Hrateľnosť je veľmi jednoduchá a prehľadná. Hra obsahuje niekoľko rôznych úrovní, kde hráč musí plniť rôzne úlohy.

Zvuk

Hudba je veľmi dobrá, zapadá do postapokalyptickej atmosféry a hráča vťahuje do hry. Zvuky sú tiež veľmi dobré a pomáhajú vytvoriť realistický zážitok.

Zhrnutie

Infernax je skvelou počítačovou hrou, ktorú odporúčam všetkým, ktorí majú radi akčné hry. Grafika je veľmi dobrá, hrateľnosť je jednoduchá a zvuk je veľmi realistický. Hra je tiež veľmi zábavná a ponúka množstvo výziev.

Minimálne požiadavky

Komponenta Minimálna hodnota
Procesor Intel Core i3
Operačná pamäť 4 GB RAM
Grafická karta GeForce GTX 650
Miesto na disku 20 GB slobodného miesta