Infinity-O displej s vysokou kvalitou obrazu: Samsung Galaxy A53

Recenzia displeja Infinity-O s vysokou kvalitou obrazu: Samsung Galaxy A53

Samsung Galaxy A53 je nový smartfón s revolučným displejom Infinity-O, ktorý poskytuje vysokokvalitný obraz. Je to ďalší skvelý prístroj od Samsungu, ktorý ponúka vylepšený displej a silný výkon.

Výhody

Infinity-O displej je najväčšou výhodou tejto novej generácie Samsung Galaxy A53. Má veľký 6.5-palcový displej, ktorý zabezpečuje veľmi ostrý obraz. Je to Super AMOLED displej, ktorý ponúka vysoký jas a živé farby. Navyše má až 90% pomer strán obrazovky až po okraj.

Displej má tiež ochranné sklo Gorilla Glass 5, ktoré je odolné voči poškriabaniu a úderom. To zabezpečí, že váš displej bude vyzerať ako nový po celú dobu.

Nevýhody

Hlavnou nevýhodou je, že displej má nižšiu rozlíšenie ako niektoré iné smartfóny. Má rozlíšenie iba HD +, čo znamená, že obraz nie je tak ostrý, ako by mohol byť.

Záver

Infinity-O displej s vysokou kvalitou obrazu Samsung Galaxy A53 je skvelým prístrojom pre tých, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu. Jeho veľký 6.5-palcový displej s Super AMOLED technológiou poskytuje ostrý obraz a živé farby. Má tiež ochranné sklo Gorilla Glass 5, ktoré chráni pred poškriabaním a údermi. Na druhej strane, jeho rozlíšenie je nižšie než niektoré iné smartfóny.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Uhlopriečka displeja Rozlíšenie
Infinity-O displej s vysokou kvalitou obrazu: Samsung Galaxy A53 6.5 palcov HD +
Apple iPhone XS 5.8 palcov Super Retina HD
Huawei P30 Pro 6.47 palcov Full HD +
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6.53 palcov Full HD +