It Takes Two


1. What are the two elements necessary to make the story of „It Takes Two“ successful?

Recenzia počítačovej hry It Takes Two

Príbeh

It Takes Two je počítačová hra od vývojárov zo spoločnosti Hazelight Studios. Príbeh sa točí okolo postáv Cody a May. Príbeh začína tým, že sa rozhodnú ukončiť svoj vzťah a začať znova. Ich návrhová kniha sa však premení na živú postavu, ktorá sa volá Dr. Hakim a jej úlohou je pomôcť Codymu a May nájsť spoločný jazyk.

Hrateľnosť

It Takes Two je výnimočná hra, ktorá je navrhnutá pre dvoch hráčov. Najlepším spôsobom, ako hrať, je spolu s priateľom alebo členom rodiny. Každý hráč ovláda jednu postavu a musíte pracovať spolu, aby ste prešli cez všetky úrovne. Budete musieť vymýšľať zaujímavé spôsoby, ako prekonať rôzne prekážky a úlohy.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk hry sú veľmi dobré. Grafika je komplexná a zachycuje každý detail postáv a prostredia. Zvukové efekty sú tiež vynikajúce a prispievajú k tomu, aby sa hráči cítili ako súčasť hry.

Záver

It Takes Two je skvelá počítačová hra pre dvoch hráčov. Príbeh je zaujímavý a hrateľnosť je veľmi zábavná. Grafika a zvuk hry sú veľmi dobré a prispievajú k tomu, aby sa hráči cítili ako súčasť hry. Ak hľadáte zábavnú hru pre dvoch hráčov, odporúčame vám vyskúšať It Takes Two.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1 alebo vyšší
Procesor Intel Core i3-2100 alebo AMD Phenom II X4 965
Grafička karta Nvidia GeForce GTX 650 alebo AMD Radeon HD 7750
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 15 GB dostupného priestoru