Kingdom Come Deliverance


2. How does the game’s combat system differ from other RPGs?

Kingdom Come Deliverance – príbeh, ktorý stojí za to

Kingdom Come Deliverance je počítačová hra z dielne Warhorse Studios s RPG prvkami, ktorá sa zameriava na príbeh a súboje v stredovekej Európe. Ide o akčnú hru, ktorá sa odohráva v Česku v 15. storočí. Hra sa zameriava na detaily a opisuje atmosféru stredovekého sveta, čo je jej veľkou prednosťou.

Dej a obsah hry

Dej hry sa odohráva počas vlády českého kráľa Karola IV. V hre hráte za hlavného hrdinu, Henryho, ktorý je synom miestneho tesára. Pri sledovaní hlavného príbehu sa budete musieť vyrovnať s následkami vojny a okolností, v ktorých sa ocitnete.

Kingdom Come Deliverance obsahuje mnoho úloh a výziev. Postupom hry sa budete musieť zapojiť do rôznych bojov a zapojiť sa do intrigy, aby ste mohli odhaliť pravdu. Boje sú založené na fyzickej sile a stratégii, ako aj na schopnostiach hlavného hrdinu. Navyše môžete využiť rôzne veci, ako napríklad luk a meč, alebo môžete využiť magickú moc.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi realistická a dobre vyzerá. Kvalita zvuku je tiež veľmi vysoká a herné prostredie je veľmi živé. Zvuky v hre sú veľmi presné a vytvárajú veľmi autentickú atmosféru.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz alebo AMD Phenom II X4 940
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7870
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 40 GB

Záver

Kingdom Come Deliverance je skvelá hra, ktorá ponúka veľa príbehov, bojov a zábavy. Grafika hry je veľmi realistická a zvuk je veľmi autentický. Hra je dosť náročná na hardvér, ale ak máte dostatok výkonu, určite si ju užijete.