LEGO City Undercover


3. How does the game’s open world environment create different challenges for players?

Recenzia počítačovej hry LEGO City Undercover

LEGO City Undercover je akčná počítačová hra, s ktorou sa hráči môžu stať policajtmi a bojovať proti zločinu v meste LEGO City. Hra je plná vtipných prvkov a je určená pre hráčov všetkých vekových kategórií.

Príbeh

Hra začína príbehom o policajtovi Chase McCainovi, ktorý sa vracia do LEGO City po tom, čo utiekol z mesta pred niekoľkými rokmi. Jeho úlohou je nájsť a zatknúť notorického zločinca Rexyho, ktorý sa vracia späť do mesta. Hráči prechádzajú cez rôzne oblasti mesta, aby našli Rexya a zastavili jeho zločinné plány.

Hrateľnosť

LEGO City Undercover je akčná adventúra s bojovými scénami. Hráči môžu používať rôzne druhy zbraní a bojovať proti zločincovi. Hra má aj veľa puzzlov, ktoré musí hráč vyriešiť, aby sa dostal do rôznych častí mesta a získal informácie, ktoré potrebuje.

Grafika a zvuk

Hra sa hrá na pozadí 3D prostredia, ktoré je prepracované s veľkou pozornosťou k detailom. Grafika je veľmi prepracovaná a ponúka veľa detailov. Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobrá a hráči môžu počuť rôzne zvuky mesta ako sú autá, ľudia atď.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460, 2.70GHz alebo AMD FX-6300
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7870
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 20 GB voľného miesta

Záver

LEGO City Undercover je skvelá počítačová hra pre hráčov všetkých vekových kategórií. Príbeh je zaujímavý a hrateľnosť je veľmi dobrá. Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobré. Je to skvelá hra pre všetkých, ktorí milujú LEGO hry.