LEGO Harry Potter


2. How does LEGO Harry Potter differ from other LEGO sets?

Lego Harry Potter

Lego Harry Potter je počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Traveller’s Tales a vydaná spoločnosťou Warner Bros. Interactive Entertainment. Hra bola vydaná v roku 2010 a je založená na filmovom a knižnom svete Harryho Pottera. Hra sa skladá z 7 častí a je určená pre deti od 6 do 12 rokov.

Obsah hry

Hra je založená na 7 dieloch filmu Harry Potter a je zasadená do sveta magického stredného školstva. V hre môžu hráči prehliadať rôzne herné lokácie a vystupovať ako ich obľúbení hrdinovia, vrátane Harryho Pottera, Ron Weasleyho a Hermiony Grangerovej. Hra tiež obsahuje množstvo príbehových línií a má silný prvok dobrodružstva. Hra umožňuje hráčom vytvárať a zostavovať ich vlastné objekty, ako sú kostičky Lego a vytvárať tak nové veci, ktoré môžu používať v hre.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi podobná grafike filmu Harry Potter. Celá hra je vytvorená v 3D a ponúka skvelý pohľad na magické postavy a okolie. Zvuky sú tiež veľmi podobné filmu. Hra má aj množstvo zaujímavých animácií a efektov, ktoré dopĺňajú herný zážitok.

Multiplayer

Hra tiež obsahuje možnosť hrania v multiplayeri, čo umožňuje hráčom hrať spolu až 4 hráčov naraz. Hráči môžu spolu bojovať proti nepriateľom, prechádzať lokácie a vykonávať úlohy. Multiplayerová hra umožňuje hráčom prežívať úžasný herný zážitok.

Záver

Lego Harry Potter je skvelou počítačovou hrou pre deti a rodiny. Hra v sebe zahŕňa veľa zábavy a dobrodružstva a ponúka hráčom príležitosť prežívať magický svet Harryho Pottera. Grafika a zvuk sú veľmi podobné filmu a hra má aj možnosť hrania v multiplayeri. Celkovo je to skvelá počítačová hra, ktorá poskytuje skvelý herný zážitok pre deti a rodiny.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows XP/Vista/7
Procesor Intel Pentium 4 2.4GHz alebo lepší
Grafická karta 128 MB alebo viac
Pamäť 512 MB alebo viac
Miesto na disku 4 GB voľného miesta