LEGO MARVELs Avengers


4. Does LEGO Marvels Avengers feature cooperative multiplayer?

Recenzia počítačovej hry LEGO Marvels Avengers

Počítačová hra LEGO Marvels Avengers je akčná hra pre deti aj dospelých, ktorá je založená na sérii Marvel filmov. Hra bola vytvorená v spolupráci medzi spoločnosťami Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games a Marvel Entertainment. Hra je k dispozícii na rôznych platformách, ako sú Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS a Android.

Dej

Dej hry sa točí okolo príbehov postáv z Marvel Filmov, ako sú Iron Man, Thor, Hulk, Captain America a mnoho ďalších. Hráči môžu prežiť epické dobrodružstvo s ikonickými postavami z Marvel Universe a bojovať s nepriateľmi. Hráči sa vydávajú do rôznych lokalít po celom svete, aby zachránili svet pred zlými superhrdinmi a nepriateľmi.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá. Hráči sú schopní prechádzať cez level, bojovať proti nepriateľom a zbierať rôzne predmety. Hráči môžu používať rôzne schopnosti a zbrane na boj proti nepriateľom. Existujú aj rôzne minihry, ktoré hráčom umožňujú získať bonusy a body.

Grafika

Grafika hry je veľmi dobrá a ponúka kvalitné animácie a pozadie. Hráči si môžu vychutnať veľkolepé bojové scény s nepriateľmi a postavami zo sveta Marvel. K dispozícii je aj veľmi realistický zvuk, ktorý hráčom ponúka skutočný zážitok z hrania.

Záver

LEGO Marvels Avengers je skvelá počítačová hra pre deti aj dospelých. Ponúka skvelé grafické zobrazenie a zvuk, ako aj zábavnú hrateľnosť. Hráčom umožňuje prežiť dobrodružstvo s ikonickými postavami Marvel a bojovať proti nepriateľom.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Procesor Grafická karta RAM
Microsoft Windows Intel Core i3-3240 NVIDIA GeForce GT 430 4 GB
Xbox One
PlayStation 4
Nintendo Switch
iOS
Android