LEGO Star Wars The Complete Saga


What characters are featured in LEGO Star Wars The Complete Saga?

Recenzia: LEGO Star Wars The Complete Saga

Prezentácia a grafika

LEGO Star Wars The Complete Saga je kompilácia dvoch predchádzajúcich hier, LEGO Star Wars: The Video Game a LEGO Star Wars II: The Original Trilogy. Hráči prežijú príbeh celého Star Wars univerza, od epizódy I až po VI.

Hra sa prezentuje v tradičnom LEGO štýle, ktorý je zábavný a príjemný pre oči. Grafika je jednoduchá, no zábavná, vďaka čomu sa hra určite hodí aj pre deti. Hra sa pohybuje v 3D svete, ale hrateľnosť je 2D. To znamená, že sa hráč pohybuje zľava doprava a hore dole.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je jednoduchá a intuitívna. Hráči ovládajú postavy z celej Star Wars série a prechádzajú rôznymi levelmi a úrovňami. Každá postava má svoje zvláštne schopnosti, ktoré sú potrebné na prekonanie rôznych prekážok. Napríklad, Jango Fett môže použiť svoj jetpack na preletenie prekážok, zatiaľ čo R2-D2 môže hackovať dvere a pripojiť sa k počítaču.

Hra je určená pre dvoch hráčov, takže si môžete zahrať s priateľom. Hráči môžu spolupracovať a pomáhať si navzájom, aby prekonali rôzne prekážky.

Jedným z prvkov, ktorý robí hru zábavnou, je skutočnosť, že sa hráči môžu pohybovať po známych miestach z celej Star Wars série, ako sú Coruscant a Tatooine. Hráči môžu tiež zbierať mince a staviať LEGO modely, čo pridáva do hry ďalší prvok zábavy.

Zvuk

Hudobná skladba hry je skvelá a zahrňuje originálne skladby z filmov. Zvuky zbraní a rôzne zvukové efekty sú tiež vynikajúce. Hlasy postáv sú rovnako zábavné a zachovávajú si humor celého LEGO sveta.

Záver

LEGO Star Wars The Complete Saga je skvelou hrou pre fanúšikov Star Wars série a pre všetkých, ktorí majú radi zábavné a jednoduché hry. Hrateľnosť je zábavná a intuitívna, a pridáva sa do nej mnoho zábavných prvkov. Grafika je jednoduchá a príjemná pre oči a zvuková stránka je vynikajúca.

Ak hľadáte jednoduchú a zábavnú hru pre seba alebo pre vaše deti, LEGO Star Wars The Complete Saga je vynikajúcou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7
Procesor Intel Pentium 4 1.8GHz / AMD Athlon XP 2200+
Pamäť RAM 512 MB RAM
Hard disk 5 GB voľného miesta
Grafická karta 256 MB grafická karta s podporou DirectX 9.0c a Shader Model 2.0