LEGO Worlds


1. How does LEGO Worlds encourage creative building?

Recenzia hry „LEGO Worlds“

„LEGO Worlds“ je počítačová hra, ktorá vychádza z populárneho LEGO súboru. Hra je postavená na princípe stavania a objavovania v otvorenom svete, ktorý je plný rôznych prvkov z LEGO sveta. Hráči majú voľnosť vo vytváraní, objavovaní a stavaní vo svojom vlastnom LEGO svete.

Príbeh

Príbeh hry sa točí okolo tučniaka, ktorý je vyslaný do sveta LEGO, aby objavil úžasné, nové veci. Tučniak má významnú úlohu v objavovaní nových vecí a vytváraní nových podôb LEGO sveta.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá. Rovnako ako v prípade bežných stavebníc LEGO, hráči majú voľnosť vytvárať a objavovať v otvorenom svete. Môžu si vytvárať a upravovať svoje vlastné postavy a vytvárať svoje vlastné budovy a mnoho ďalších vecí.

Hráči majú tiež významnú úlohu pri vytváraní a objavovaní rôznych prvkov LEGO. Môžu si vytvárať a upravovať svoje postavy a hrať si s rôznymi prvkami LEGO.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi jednoduchá a priamočiara. Hra je postavená na klasickom LEGO štýle a vyzerá veľmi autenticky. Všetky prvky v hre sú veľmi podrobné a autentické. Zvuk je tiež veľmi podobný klasickým LEGO hudbám.

Záver

„LEGO Worlds“ je veľmi zábavná a zábavná počítačová hra pre všetkých fanúšikov LEGO. Hra ponúka veľa možností na vytváranie a objavovanie a poskytuje hráčom veľa voľnosti a kreativity. Grafika a zvuk hry sú veľmi autentické a prinášajú hráčom skutočný LEGO svet.

Minimálne požiadavky na hardvér

Typ hardvéru Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7+
Procesor Intel Core i3-4130 3.4GHz / AMD Phenom II X4 805
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7850
RAM 4GB
Miesto na disku 14 GB