Life Is Strange Remastered Collection


When will the „Life Is Strange Remastered Collection“ be released?

Recenzia hry Life Is Strange Remastered Collection

Príbeh a hrateľnosť

Life Is Strange Remastered Collection je remastrovaná verzia populárnej hry z roku 2015, ktorá sa skladá z dvoch častí – Life Is Strange a Life Is Strange: Before the Storm. Hra patrí do žánru adventúry a zameriava sa na príbeh teenagerky Maxine Caulfieldovej, ktorá objavuje svoje nadprirodzené schopnosti času a snaží sa zachrániť svoje okolie pred katastrofou.

Hráč sa ujíma kontroly nad Maxine a má možnosť rozhodovať o jej osude a o osude ostatných postáv v hre. Hra je založená na princípe butterfly effectu, čo znamená, že každé rozhodnutie má vplyv na priebeh príbehu a koniec hry. Hrateľnosť je založená na rozhovoroch s postavami, riešení hádaniek a objavovaní tajomstiev.

Príbeh je emocionálny a plný prekvapení. Hra sa zameriava na témy ako priateľstvo, láska, rodina, šikanovanie a mentálne zdravie. Hráč sa môže tešiť na nádhernú hudbu, ktorá dokonale dopĺňa atmosféru hry.

Grafika a zvuk

Grafika v hre Life Is Strange Remastered Collection je veľmi kvalitná. Remastrovaná verzia prináša nové textúry, vyššie rozlíšenie a nové efekty. Postavy a prostredie pôsobia veľmi realisticky. Zvuková stránka hry je tiež veľmi kvalitná. Hra má nádhernú hudbu a kvalitný dabing postáv.

Záver

Life Is Strange Remastered Collection je skvelá hra, ktorá by mala zaujať všetkých fanúšikov adventúrnych hier. Príbeh je emocionálny a plný prekvapení, hrateľnosť je zábavná a grafika a zvuk sú veľmi kvalitné. Hra má tiež veľkú hodnotu, pretože každé rozhodnutie hráča má vplyv na priebeh príbehu a koniec hry. Odporúčam túto hru všetkým fanúšikom dobrých príbehov.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300
RAM: 4 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7750
Priestor na disku: 30 GB voľného miesta