Microsoft Flight Simulator


4. What additional content can be added to Microsoft Flight Simulator?

Microsoft Flight Simulator – Nový zážitok z lietania

Microsoft Flight Simulator je nová počítačová hra od Microsoftu, ktorá umožňuje hráčom prežívať autentický zážitok z lietania. Hra bola vyvinutá s cieľom poskytnúť hráčom najrealistickejší zážitok z lietania.

Hra poskytuje hráčom veľa možností pre lietanie. Hráči môžu lietať vo vzduchu v celom svete, vrátane vojenských lietadiel, športových lietadiel a komerčných lietadiel. K dispozícii sú aj rôzne druhy víchric, ktoré hráči môžu prežívať.

Grafika a zvuk

Grafika v hre je nádherná. Má veľmi prepracovaný obraz s veľmi vysokou rozlíšiteľnosťou. Zvuk je tiež veľmi realistický. Hráči sa môžu tešiť na zvuk lietadla, hluk turbíny a ruchy okolitej prírody.

Množstvo úloh

Hra tiež obsahuje veľa úloh, ktoré hráči môžu plniť. Úlohy sú rozmanité a poskytujú hráčom možnosť preskúmať rôzne miesta po celom svete.

Režim multiplayer

Hra tiež obsahuje režim multiplayer, v ktorom hráči môžu lietať spoločne s ostatnými hráčmi. Hráči môžu tiež zúčastňovať sa turnajov a súťaží.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 10 verzia 1909 alebo novšia
Procesor Intel Core i5-4460, AMD Ryzen 3 1200 alebo ekvivalent
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 770 alebo ekvivalent
RAM 8 GB
Miesto na disku 150 GB

Microsoft Flight Simulator je skvelá počítačová hra, ktorá poskytuje hráčom skutočný zážitok z lietania. Grafika a zvuk sú veľmi realistické a hra obsahuje veľa úloh a množstvo možností pre lietanie. Režim multiplayer je tiež veľmi zábavný. Ak máte radi lietanie, táto hra je pre vás skvelou voľbou.