My Fantastic Ranch


2. What activities are available for visitors to the ranch?

My Fantastic Ranch – Recenzia

My Fantastic Ranch je počítačová hra z kategórie manažmentu farmy, ktorá je určená pre hráčov všetkých vekových kategórií. Hra je postavená na tom, že hráči majú šancu stať sa farmárom a budovať svoje vlastné farmy. To zahŕňa starostlivosť o zvieratá, pestovanie plodín, obchodovanie s ostatnými hráčmi a stavba domov pre svojich zamestnancov.

Hrateľnosť

My Fantastic Ranch je veľmi jednoduchá a zábavná hra. Hráči si musia vybrať vlastný typ farmy, ktorý by chceli vybudovať, a potom budovať svoju farmu postupne. Hráči si majú vybrať, či chcú pestovať plodiny, chovať zvieratá alebo oboje. Okrem toho sa musia postarať o svojich zamestnancov, udržiavať údržbu farmy a zabezpečiť, aby boli všetky požiadavky zákazníkov splnené.

Grafika a zvuk

My Fantastic Ranch ponúka veľmi príjemnú grafiku. Celá hra je veľmi dobre navrhnutá a farby sú veľmi jasné a ostré. Zvukové efekty sú tiež veľmi príjemné a hra má veľmi príjemnú hudbu. Všetky audio efekty sú veľmi autentické a dobre prepracované.

Cena

My Fantastic Ranch je veľmi cenovo dostupná hra a je k dispozícii za cenu 19,99 dolárov. Je to veľmi dobrá cena za takúto zábavnú a zábavnú hru.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core 2 Duo alebo AMD Athlon 64 X2
Grafická karta NVIDIA GeForce 8800 alebo ATI Radeon HD 2600 alebo lepšia
Pamäť 2 GB RAM
Miesto na disku 500 MB

V záverečnej časti je My Fantastic Ranch veľmi zábavnou a ponúka veľa možností pre hráčov. Je to hra, ktorá nie je príliš náročná na hardvér a je dostupná za veľmi dobrú cenu. Je to veľmi príjemná zábava pre všetky vekové kategórie a je to skvelá hra pre tých, ktorí radi zažívajú zábavu z manažmentu farmy.