Najkvalitnejší bežecký smartwatch: Garmin Forerunner 255


1. Aké funkcie má Garmin Forerunner 255 pre bežcov?

Garmin Forerunner 255: Recenzia

Garmin Forerunner 255 je najkvalitnejší bežecký smartwatch, ktorý ponúka novým a skúseným bežcom najlepšiu kombináciu funkcií, ktoré sú potrebné na dosiahnutie najlepších výsledkov. Vďaka špičkovým technológiám, ktoré Garmin Forerunner 255 ponúka, je vhodný pre všetky druhy bežcov, či už sú to náhodní bežci alebo profesionálni pretekári.

Funkcie Garmin Forerunner 255

Garmin Forerunner 255 je vybavený veľkou dotykovou obrazovkou s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Umožňuje jednoduché ovládanie a zobrazovanie informácií. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na špičkové funkcie, vrátane GPS navigácie, monitorovanie tepovej frekvencie, sledovanie výkonu a spätného sledovania trasy.

GPS funkcia na Forerunner 255 je veľmi presná a umožňuje presné monitorovanie vašej polohy. Je vybavený vodotesnou technológiou, ktorá vám umožní bežať aj v daždivom počasí a v ďalších extrémnych podmienkach.

Garmin Forerunner 255 ponúka aj špičkový tepový monitor, ktorý je presnejší ako u veľa ďalších modelov. Môžete si tiež nastaviť ciele pre svoj beh a sledovať svoje postupy smerom k nim.

Okrem toho získate prístup k aplikácii Garmin Connect, ktorá vám umožňuje analyzovať vaše behy a porovnávať ich s ostatnými bežcami. Dostanete tiež upozornenia na mobilný telefón, akonáhle dosiahnete svoj cieľ.

Cena

Garmin Forerunner 255 je dostupný v cene od 199,99 €. Je to veľmi prijateľná cena za tak dobrý bežecký smartwatch.

Hodnotenie

Garmin Forerunner 255 je jedným z najlepších bežeckých smartwatchov na trhu. Ponúka presné GPS sledovanie, presný tepový monitor a množstvo ďalších užitočných funkcií. Počas behu je ideálny na monitorovanie výkonu a za cenu, ktorú ponúka, je to dobrá investícia.

Porovnanie

Produkt Cena GPS Tepový monitor Aplikácia
Garmin Forerunner 255 199,99 € Áno Áno Áno
Suunto 9 Baro 499 € Áno Áno Áno
Fitbit Versa 2 199,95 € Nie Áno Áno
Apple Watch Series 5 429 € Áno Áno Áno