Need for Speed Heat


3. What is the maximum number of players that can join an online race in Need for Speed Heat?

Need for Speed Heat – recenzia

Need for Speed Heat je nový počítačový titul od Electronic Arts v sérii Need for Speed. Je to akčná závodná hra, ktorá sa odohráva v meste Palm City. Hra vám umožňuje prežívať adrenalínové závody dňa a noci a skúsiť svoje schopnosti proti iným hráčom. Need for Speed Heat ponúka úžasnú grafiku a realistické zážitky.

Hrateľnosť

Need for Speed Heat má jednoduché ovládanie a intuitívny systém. Môžete sa pohybovať po meste Palm City a zúčastňovať sa závodov dňa a noci. Dňom sa zúčastňujete závodov za body, zatiaľ čo v noci sa zúčastňujete ilegálnych závodov za peniaze. Peniaze môžete využiť na nákup nových vozidiel a vylepšení.

Môžete tiež počítať s jazdou v skupine a bojovať proti polícii, ktorá udržiava poriadok na cestách. Okrem toho je tu veľa iných zaujímavých aktivít, ako napríklad auta, zbieranie a vylepšovanie auta, vytváranie vlastných tratí.

Grafika a zvuk

Grafika v Need for Speed Heat je veľmi prepracovaná a realistická. Mesto Palm City je veľmi podrobné a živé. Auto je tiež veľmi detaily a realistické. Príroda okolo vás je tiež veľmi podrobná.

Zvuk je tiež veľmi dobrý. Prítomnosť zvukových efektov auta, ako sú motor, brzdenie a klakson, prispieva k realistickému zážitku z jazdy. Okrem toho existuje veľká hudobná zbierka, ktorá vám pomáha užívať si jazdu.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64 bit)
Procesor Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-8150 3.6GHz alebo lepší
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7850 alebo lepšia
RAM 8 GB
Miesto na disku 30 GB

Záver

Need for Speed Heat je vynikajúca závodná hra, ktorá ponúka vynikajúci grafický a zvukový zážitok. Môžete zúčastňovať sa závodov dňa a noci a skúsiť svoje schopnosti proti iným hráčom. Hra tiež obsahuje veľa aktivít ako napríklad auta, zbieranie a vylepšovanie auta, vytváranie vlastných tratí. Ak hľadáte dobrú závodnú hru, odporúčam vám Need for Speed Heat.