Need for Speed Rivals


1. What are some of the main features of Need for Speed Rivals?

Need for Speed Rivals – bezkonkurenčná závodná hra

Need for Speed Rivals je nová počítačová hra od vývojára Ghost Games a vydavateľa Electronic Arts. Vyšla v roku 2013 pre platformy Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One. Hra je založená na závodoch a pretekoch a hráči sú rozdelení do dvoch typov – policajtov a pretekárov.

Hrateľnosť Need for Speed Rivals

Hrateľnosť Need for Speed Rivals je jednoduchá. Môžete pretekárskou cestou prežívať dobrodružstvo a posúvať sa vpred na ceste ku sláve. Alebo sa môžete pridať k policajtom, ktorí pretekárov vyhľadávajú a prenasledujú. Je tu veľa miest, kde môžete pretekať a zažívať adrenalín z rýchlej jazdy. Môžete zvoliť aj svoj vlastný cieľ – vyhrať preteky alebo zastaviť pretekárov.

Vizuálna stránka Need for Speed Rivals

Grafická stránka Need for Speed Rivals je veľmi dobrá. Je to vynikajúca 3D akcia, ktorá vám umožní prežívať realistické preteky. Pretekári sú vybavení najmodernejšími vozidlami a technológiami a vytvárajú tak dynamické prostredie. Hra má tiež veľmi dobré zvukové efekty, ktoré vám pomôžu ešte viac prežívať atmosféru pretekov.

Záverečné hodnotenie

Need for Speed Rivals je vynikajúca počítačová hra s veľmi dobrým grafickým dizajnom a zvukovými efektmi. Je to jedna z najlepších závodných hier, aké existujú, a určite stojí za to ju vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Systém Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows Vista/7/8/10
Procesor Intel Core 2 Duo 2,4 GHz alebo AMD Athlon X2 2,8 GHz
Grafická karta AMD Radeon HD 3870 alebo NVIDIA GeForce 8800 GT
Pamäť 4 GB RAM
Vyžadované miesto na disku 30 GB