Neuveriteľná podívaná na televízore Philips The One 65PUS8807


4. Je možné pohodlne sledovať televíziu z rôznych uhlov pohľadu s televízorom Philips The One 65PUS8807?

Neuveriteľná podívaná na televízore Philips The One 65PUS8807

Philips The One je vynikajúca televízia s 65 palcovou uhlopriečkou, ktorá poskytuje úžasný zážitok z pozerania. Je vybavená špičkovými technológiami, aby zabezpečila najlepší obrazový zážitok. Zobrazuje obrazy v rozlíšení 4K a má k dispozícii obrovský výber aplikácií, ktoré umožňujú prístup ku všetkým svojim obľúbeným programom.

Špičková technológia

Philips The One ponúka úžasnú kvalitu obrazu vďaka svojej 4K Ultra HD technológii. Má aj technológiu HDR, ktorá zaručuje, že obrazy budú vyzerať reálne a plné detailov. K dispozícii je tiež technológia Ambilight, ktorá dokáže vytvoriť okolo televízie atmosféru. Táto technológia poskytuje okolitému priestoru jemné svetelné efekty, ktoré môžu vytvoriť skutočne úžasný zážitok.

Integrované aplikácie

Philips The One je vybavený všetkými najpopulárnejšími aplikáciami, ako je Netflix, Amazon Prime Video a YouTube. Vďaka týmto aplikáciám môžete sledovať svoje obľúbené programy a filmy, keď chcete. Je tiež kompatibilný s inteligentným ovládaním, takže môžete ovládať televízor pomocou svojho smartfónu alebo tabletu. Je tiež možné pripojiť k televízoru bezdrôtové slúchadlá, aby ste mohli počúvať svoje obľúbené programy bez rušenia ostatných.

Dizajn

Philips The One je veľmi kvalitne spracovaná. Má ľahký, moderný dizajn s kovovým rámom. Je to naozaj veľmi pekný kúsok nábytku, ktorý sa môže hodne dobre hodiť do vášho domova.

Záver

Philips The One je skvelá televízia, ktorá poskytuje skvelý obrazový a audiovizuálny zážitok. Je vybavená špičkovými technológiami a má k dispozícii obrovský výber aplikácií, aby ste si mohli užívať svoje obľúbené programy. Má tiež pekný moderný dizajn, ktorý sa dobre hodí do každého domova.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Rozlíšenie Uhlopriečka Aplikácie
Philips The One 65PUS8807 4K 65 palcov Netflix, Amazon Prime Video, YouTube
LG 65CX OLED 4K 65 palcov Netflix, Amazon Prime Video, YouTube
Sony KD-65XH9505 4K 65 palcov Netflix, Amazon Prime Video, YouTube
Samsung QE65Q90T 4K 65 palcov Netflix, Amazon Prime Video, YouTube