Neuveriteľný televízor Samsung QE65QN95B: skvelý obraz a veľa funkcií!


4. Aké inteligentné funkcie poskytuje tento televízor?

Recenzia Neuveriteľného televízora Samsung QE65QN95B: skvelý obraz a veľa funkcií!

Neuveriteľný televízor Samsung QE65QN95B je špičková televízia s veľkým 65-palcovým displejom a modernou technológiou. Jeho obraz je skutočne úžasný, iba to, čo by ste očakávali od Samsungu. Má aj veľa funkcií, ktoré nie sú súčasťou bežných televízorov.

Vylepšený obraz

Neuveriteľný televízor Samsung QE65QN95B má nádherný obraz. Jeho 4K UHD rozlíšenie a Quantum Dot technológia sú skutočne fantastické a vyzerá to, akoby ste sledovali obraz na obrovskom zobrazovacom zariadení. Má tiež technológiu HDR10 +, ktorá vám dáva ešte lepší obraz s viac odtieňmi svetla.

Veľa funkcií

Keďže je to inteligentný televízor, ponúka veľa pridaných funkcií. Môžete použiť funkciu Wi-Fi alebo Bluetooth na pripojenie k rôznym zariadeniam, ako sú počítače, tablety alebo smartfóny. Môžete tiež pracovať s aplikáciami, ako je Netflix alebo YouTube, a sledovať svoje obľúbené filmy a seriály. Najlepšou časťou je, že má aj prístup k internetu, takže môžete ľahko prehľadávať web.

Nastavenia a ovládanie

Televízor Samsung QE65QN95B má veľmi intuitívne ovládanie, ktoré je jednoduché pochopiť a používať. Jeho nastavenia sú pomerne všestranné a zahŕňajú možnosť výberu jazyka, obrazového režimu a viac. Môžete tiež regulovať jas a farebné nastavenia, aby ste dosiahli obraz, aký chcete.

Cena

Cena Neuveriteľného televízora Samsung QE65QN95B je dosť vysoká, ale je to špičkový produkt, ktorý stojí za každé euro. Je to jeden z najlepších televízorov na trhu a jeho výkon rozhodne vyplatí zaplatiť vyššiu cenu.

Porovnanie Samsung QE65QN95B s konkurenčnými produktmi

Produkt Uhlopriečka (palce) Rozlíšenie/Technológia obrazu Funkcie
Samsung QE65QN95B 65 4K UHD/Quantum Dot Wi-Fi, Bluetooth, HDR10+, prístup k internetu
LG OLED55B9 55 4K UHD/OLED Wi-Fi, Bluetooth, HDR10+, Alexa
Sony Bravia KD-43XG8096 43 Full HD/X-Reality Pro Wi-Fi, Bluetooth, HDR
Philips 55OLED804 55 4K UHD/OLED Wi-Fi, Bluetooth, HDR10+, Alexa

V záverečnom zhodnotení je Neuveriteľný televízor Samsung QE65QN95B skutočne výnimočný produkt, ktorý vám poskytuje obrazovú kvalitu, akú ste doteraz len snívali. Má veľa funkcií, ktoré vám poskytnú všetko, čo potrebujete, aby ste si užili obrazové zážitky, aké ste nikdy predtým nezažili. Je to produkt, ktorý stojí za každé euro.