Not For Broadcast


2. How does the film explore issues of censorship and control of media?

Not For Broadcast – recenzia

Not For Broadcast je počítačová hra, ktorá vyšla v roku 2020 a bola vyvinutá spoločnosťou NotGames. Hra sa odohráva v televíznej stanici a hráči si môžu vybrať zo štyroch rôznych pozícií: producent, reportér, technik a režisér. Každá pozícia hráčom ponúka odlišnú zábavu a zážitky.

Hrateľnosť

Not For Broadcast má jednoduché ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché a ľahko sa naučí. Hra je veľmi zábavná a obsahuje mnoho rôznych aktivít. Napríklad, hráči môžu nastaviť obrazovku a vybrať si, čo sa bude robiť, či už ide o reportáže, moderovanie alebo technickú prácu.

Hra má tiež veľa rôznych herných režimov, ako napríklad „Režisérsky režim“, kde hráči budú mať možnosť skutočne režírovať, ako sa veci v televíznej stanici odohrávajú.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v tejto hre sú veľmi dobre spracované a vytvárajú autentický televízny zážitok. Hra obsahuje aj hudbu a zvuky, ktoré sú veľmi príjemné a prispievajú k atmosfére hry.

Celkový dojem

Not For Broadcast je veľmi zábavná a inšpiratívna hra, ktorá hráčom umožňuje prežiť zážitok z televíznej stanice. Jej intuitívne ovládanie a autentická grafika a zvuk vytvárajú skvelý televízny zážitok.

Minimálne systémové požiadavky

Komponent Minimálna verzia
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core i3-2120 alebo ekvivalent
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo ekvivalent
Pamäť 4GB RAM
Miesto na disku 2GB voľného miesta