Oddworld Strangers Wrath HD


What is the plot of Stranger’s Wrath?

Summary: Stranger vs. OutlawsStranger’s Wrath follows the story of Stranger, a fearsome bounty hunter that captures outlaws to raise „moolah“ for a mysterious surgical procedure. After encountering the backwater town of the Grubbs, Stranger discovers that there are a few too many secrets… Expand

Oddworld: Strangers Wrath HD

Úvod

Oddworld: Strangers Wrath HD je remasterovaná verzia pôvodnej hry, ktorá bola vydaná v roku 2005. Tento titul patrí do žánru akčných adventúr, ktoré prinášajú unikátnu kombináciu streľby a skrytých prvkov. Hru vytvorila spoločnosť Oddworld Inhabitants a bola vydaná pre PC, PlayStation 3 a PlayStation Vita.

Príbeh

Oddworld: Strangers Wrath HD sa odohráva v neznámom svete, kde hráč preberá rolu cudzinca menom Stranger. Ten sa snaží zarobiť peniaze na operáciu, ktorá mu zachráni život. Aby dosiahol svoj cieľ, musí chytať nebezpečných zločincov a odovzdávať ich do správnych rúk.

Postupne sa hráč dostáva do rôznych oblastí, kde sa stretáva s rôznymi druhmi nepriateľov. Cudzinec Stranger má k dispozícii množstvo zbraní, ktoré mu pomôžu v boji proti nim. Okrem toho má aj schopnosť zhromažďovať zvieratá, ktoré mu pomôžu pri prekonávaní prekážok.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Oddworld: Strangers Wrath HD je zložitá a zaujímavá zároveň. Hráč musí plniť rôzne úlohy a zároveň si dávať pozor na nepriateľov. Zaujímavým prvkom je možnosť meniť zbrane, ktoré sa používajú na chytanie zločincov. Hráč si môže vybrať medzi rôznymi druhmi zbraní, ktoré majú rôznu účinnosť.

Okrem toho má hráč možnosť zhromažďovať zvieratá a používať ich na pomoc v boji proti nepriateľom. Každé zviera má svoje vlastné schopnosti a hráč musí zdokonaliť svoju taktiku, aby ich dokázal využiť na maximum.

Hra ponúka aj skryté prvky, ktoré hráč môže objavovať počas hrania. Každá oblasť má svoje tajomstvá a hráč musí byť pozorný, aby ich našiel.

Grafika a zvuk

Oddworld: Strangers Wrath HD má vynikajúcu grafiku. Hra bola remasterovaná a vylepšená o nové textúry a efekty. Každá oblasť je detailne prepracovaná a hráčovi poskytuje skvelú atmosféru.

Zvuková stránka hry je tiež na vysokej úrovni. Hráč počuje zvuky zvierat a nepriateľov, ktoré sú veľmi realistické. Hudba v hre je tiež veľmi dobre zladená s celkovou atmosférou.

Záver

Oddworld: Strangers Wrath HD je skvelá hra, ktorá ponúka unikátnu kombináciu streľby a skrytých prvkov. Hra má zložitú hrateľnosť a ponúka množstvo zbraní a zvierat, ktoré hráč môže využiť na pomoc pri plnení úloh.

Grafika a zvuk v hre sú na vysokej úrovni a poskytujú skvelú atmosféru. Hra sa určite oplatí vyskúšať pre všetkých fanúšikov akčných adventúr.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Minimálne požiadavky na hardvér
PC Windows XP/Vista/7/8, 2.4 GHz procesor, 1 GB RAM, grafická karta s 256 MB RAM, 4.5 GB voľného miesta na disku
PlayStation 3 PlayStation 3, 1.5 GB voľného miesta na disku
PlayStation Vita PlayStation Vita, 1.5 GB voľného miesta na disku