Of Orcs and Men


What are the differences between the orcs and humans in the „Of Orcs and Men“ narrative?

Recenzia hry Of Orcs and Men

Príbeh

Of Orcs and Men je temná fantasy hra, ktorá sa odohráva v svete, kde ľudia a elfovia vykorisťujú a utláčajú orkov a goblinov. Hráč sa ujme dvoch hlavných postáv – orka zvaného Arkail a goblina Styxa – a pomôže im v ich boji proti ľudským nepriateľom.

Príbeh hry je veľmi dobre napísaný a má rôzne vetvenia, vďaka ktorým sa hráč môže rozhodnúť, akým spôsobom chce postupovať v hre. Hlavní hrdinovia majú svoje vlastné motívy a ciele, ktoré ich motivujú k boju proti ľuďom a ich spojencovia sú zasa zaujímaví vedľajší postavy s vlastnými príbehmi.

Hrateľnosť

Of Orcs and Men je akčná RPG hra, ktorá ponúka rôzne možnosti ako prejsť hru. Hráč má na výber medzi rôznymi schopnosťami a taktikami, ktoré môže použiť na boj proti nepriateľom. Arkail je silný a odolný bojovník, ktorý sa zameriava na priame súboje, zatiaľ čo Styx je rýchly a zručný zlodej, ktorý sa špecializuje na kamufláž a útoky z tmy.

Hra ponúka aj možnosť vývoja postáv prostredníctvom získavania skúseností a získavania nových schopností. Hráč sa môže rozhodnúť, akým spôsobom chce vylepšovať svojich hrdinov a aké schopnosti chce získať.

Bojový systém je dobre navrhnutý a ponúka rôzne možnosti. Hráč môže použiť priame útoky, útoky z diaľky alebo môže využiť schopnosti svojich postáv. Hráč sa môže tiež rozhodnúť, akým spôsobom bude postupovať v hre – či sa bude snažiť vyriešiť situáciu nenásilným spôsobom alebo sa bude snažiť prejsť hrou pomocou sily.

Grafika a zvuk

Grafika hry Of Orcs and Men je veľmi dobre navrhnutá a vytvára temnú a atmosférickú fantasy atmosféru. Hry sa odohráva v rôznych prostrediach ako mestá, lesy alebo temné kobky a každé prostredie je dobre navrhnuté a má svoju vlastnú atmosféru.

Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobre navrhnutá a prispieva k vytváraniu atmosféry. Hráč počuje rôzne zvuky z prostredia, ako napríklad zvuky lesa alebo zvuky boja. Hudba v hre je tiež veľmi dobre navrhnutá a prispieva k vytváraniu temnej a atmosférické fantasy atmosféry.

Zhrnutie

Of Orcs and Men je veľmi dobre navrhnutá akčná RPG hra, ktorá ponúka rôzne možnosti, ako prejsť hrou. Hra má dobre napísaný príbeh a rôzne vetvenia, ktoré umožňujú hráčovi rozhodnúť, akým spôsobom chce postupovať v hre. Hrateľnosť hry je veľmi dobre navrhnutá a ponúka rôzne možnosti, ako prejsť hrou.

Grafika hry je veľmi dobre navrhnutá a prispieva k vytváraniu temnej a atmosférické fantasy atmosféry. Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobre navrhnutá a prispieva k vytváraniu atmosféry.

Celkovo je Of Orcs and Men veľmi dobrá hra, ktorá odporúčame fanúšikom akčných RPG hier.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Požiadavky
Operačný systém Windows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1
Procesor AMD / Intel Dual-Core 2.5 GHz
Pamäť RAM 2048 MB
Grafická karta 512 MB 100% DirectX 9 čipset s podporou Shader 4.0 (ATI Radeon HD 4870 / Nvidia GeForce GTX 260)
Hard disk 6 GB voľného miesta