OlliOlli World


Is OlliOlli world any good?

On that note, OlliOlli World is a far more forgiving game than its predecessors. If you’re holding the left analogue stick in preparation for a flip trick, for instance, you can still push with your foot to build speed. There’s no penalty for setting yourself too early.

Recenzia hry OlliOlli World

Základné informácie o hre

OlliOlli World je pokračovaním úspešnej série skateboardingových hier OlliOlli. Hráči majú za úlohu prekonať rôzne levely a získať čo najvyšší skóre. Hra bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Roll7 a je dostupná na rôznych platformách, vrátane Xbox One, Playstation 4 a PC.

Hratelnosť

Hra sa zameriava na rýchlu a intuitívnu hratelnosť, ktorá umožňuje hráčom okamžite skočiť do akcie. Ovládanie je pomerne jednoduché – hráči môžu použiť analógové páčky alebo klávesnicu na pohyb postavy a vykonávanie trikov. Hra obsahuje množstvo rôznych trikov, ktoré môžu byť kombinované spolu a zlepšujú skóre hráčov. Zároveň obsahuje aj rôzne výzvy a ciele, ktoré hráči musia splniť, aby pokračovali na ďalšie levely.

Hra má tiež zaujímavý a farebný vizuálny štýl, ktorý pripomína 2D platformovky z minulosti. Grafika je pomerne jednoduchá, ale zároveň pútavá a efektívna. Hudba a zvukové efekty sú tiež dobre navrhnuté a prispievajú k celkovému zážitku z hry.

Mód kariéry a multiplayer

Hra obsahuje mód kariéry, ktorý sa skladá z rôznych levelov a výziev. Každá výzva má svoj vlastný cieľ, ktorý musí hráč splniť, aby pokračoval na ďalší level. Mód kariéry je pomerne náročný, ale zároveň veľmi zábavný, pretože hráči môžu opakovať levely a zlepšovať svoje skóre.

Hra tiež obsahuje multiplayerový mód, ktorý umožňuje hráčom súťažiť proti sebe v rôznych výzvach. Multiplayerový mód je veľmi zábavný a umožňuje hráčom ukázať svoje zručnosti a triky ostatným hráčom.

Záver

OlliOlli World je zábavná a vzrušujúca hra s jednoduchým ovládaním a náročnými výzvami. Hra má pestrú paletu trikov a kombinácií, ktoré umožňujú hráčom zlepšovať svoje skóre a prekonávať nové levely. Grafika a hudba sú dobre navrhnuté a prispievajú k celkovému zážitku z hry.

Ak máte radi skateboardingové hry alebo hry s rýchlym tempom, OlliOlli World by mohla byť pre vás tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7
Procesor Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz / AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
RAM 2 GB RAM
Hard disk 1 GB voľného miesta
Grafická karta Nvidia GeForce 9600 GT / ATI Radeon HD 4650
DirectX Verzia 9.0c