Pajama Sam 2 Thunder and Lightning Arent so Frightening


What are some of the challenges that Pajama Sam faces in Pajama Sam 2: Thunder and Lightning Aren’t so Frightening?

Recenzia hry Pajama Sam 2: Thunder and Lightning Aren’t So Frightening

Príbeh

Pajama Sam 2 je detektívna adventúra pre deti, ktorá sa zameriava na hrdinu Pajama Sama, ktorý sa vydáva na misiu zachrániť svojho kamaráta Králika, ktorý sa stratil počas búrky. Hráči musia prejsť rôznymi oblasťami, zbierať veci a riešiť hádanky, aby pokračovali v hre a našli Králika.

Herný zážitok

Hra má veľmi peknú a farebnú grafiku, ktorá priláka deti. Nájdenie vecí a riešenie hádaniek sú základom hrania tejto hry. Hra má veľa zaujímavých miest, ktoré hráči môžu preskúmať a objaviť tajomstvá. Pajama Sam 2 má veľa humoru a zábavy, ktoré zaručia, že deti sa budú baviť a užívať si hru.

Hudba a zvuk

Hudba v hre je veľmi zábavná a priláka deti. Zvukové efekty v hre sú tiež veľmi dobre vykonané a pridávajú k celkovému zážitku z hrania.

Ovládanie a náročnosť

Ovládanie hry je veľmi jednoduché a intuitívne, čo znamená, že aj mladšie deti by mali byť schopné hrať bez problémov. Náročnosť hry sa postupne zvyšuje s každým levelom, takže aj staršie deti by mali byť schopné nájsť výzvy.

Zhrnutie

Celkovo je Pajama Sam 2 veľmi zábavná hra pre deti. Má veľa zábavy, humoru a výziev, ktoré udržujú deti zaujaté a baví. Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobre vykonané a pridávajú k celkovému hernému zážitku. Ak hľadáte príjemnú hru pre svoje deti, Pajama Sam 2 je určite skvelou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista / 7/8/10
Procesor 1 GHz
Pamäť RAM 256 MB
Voľné miesto na disku 500 MB
Grafická karta DirectX 9.0c kompatibilná grafická karta s 64 MB
Zvuková karta DirectX 9.0c kompatibilná zvuková karta