Persona 4 Arena Ultimax


How does the story mode in Persona 4 Arena Ultimax differ from other fighting games?

Persona 4 Arena Ultimax – Recenzia hry

Úvod

Persona 4 Arena Ultimax je pokračovanie hry Persona 4 Arena, ktorá bola vydaná v roku 2012. Táto hra je výsledkom spolupráce medzi vývojármi z Atlus a Arc System Works. Persona 4 Arena Ultimax je bojová hra, ktorá sa odohráva v univerzume série Persona.

Príbeh

Príbeh Persona 4 Arena Ultimax sa odohráva krátko po udalostiach prvej hry. Hlavnými postavami sú opäť členovia tímu Persona 4 a nové postavy, ktoré sa pridali k tímu. Hra sa odohráva v meste Inaba, kde sa stala séria záhadných útokov. Tímu Persona 4 sa podarilo zistiť, že za týmito útokmi stojí tajná organizácia, ktorá sa snaží ovládnuť svet a vytvoriť nový svetový poriadok.

Hráč sa môže rozhodnúť hrať v dvoch kampaniach – „Story“ a „Arcade“. V kampani „Story“ sa hráčovi ponúka príbehová línia, ktorá pokračuje po udalostiach prvej hry. V kampani „Arcade“ hráč bojuje proti rôznym postavám a snaží sa získať najvyššie skóre.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Persona 4 Arena Ultimax je podobná ako u iných hier od Arc System Works. Hráč má k dispozícii množstvo bojových pohybov a kombinácií, ktoré môže použiť počas bojov. Hra obsahuje množstvo režimov, ktoré hráči môžu vyskúšať. „Training“ režim umožňuje hráčom precvičiť si svoje bojové pohyby. „Challenge“ režim hráčom ponúka sériu bojových výziev, ktoré musia prekonať. „Online“ režim umožňuje hráčom hrať proti iným hráčom z celého sveta.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v hre Persona 4 Arena Ultimax sú oba veľmi kvalitné. Hra obsahuje množstvo animácií a vizuálnych efektov, ktoré robia hru veľmi atraktívnou pre hráčov. Zvuková stopa hry je tiež veľmi kvalitná, sú v nej rôzne hudobné skladby a zvuky boja.

Zhrnutie

Celkovo je hra Persona 4 Arena Ultimax veľmi zábavná a atraktívna pre fanúšikov série Persona. Hrateľnosť, grafika a zvuk sú všetky veľmi kvalitné a robia z hry skvelý zážitok. Hra ponúka množstvo režimov a možností pre hráčov, aby si užili maximum z hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i5-4670K @ 3.4GHz / AMD FX-4300 @ 3.8 GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R7 260X
RAM 4 GB
Miesto na disku 10 GB