Phantom Breaker Omnia


3. What are the main features of Phantom Breaker Omnia?

Phantom Breaker Omnia – hodnotenie

Phantom Breaker Omnia je počítačová hra z dielne 5pb. a Mages. Inc. Vyšla v roku 2020. Je to akčná bojová hra s prvkami RPG v klasickom štýle. Hra je vybavená desiatimi postavami, ktoré môžete ovládať a štyrmi režimmi hrania.

Hrateľnosť

Hra má veľmi intuitívne ovládanie. Môžete nastaviť tlačidlá na kontrole vašich postáv. Môžete tiež nastaviť klávesové skratky pre rôzne úrovne boja. Kontroly sú jednoduché a intuitívne, čo vám umožňuje rýchlo sa naučiť hru.

Grafika je veľmi jasná a živá. Zobrazuje veľmi jasné a detailné modely postáv. Boje sú veľmi dynamické a oživujúce. Postavy sú veľmi animované a majú veľa špeciálnych efektov.

Režimy hry

Režimy hry sú veľmi jednoduché a ľahko pochopiteľné. Môžete si vybrať zo štyroch režimov: Story, Arcade, VS a Training. Každý z týchto režimov má rôzne úrovne obtiažnosti, aby ste mohli skutočne využiť svoje schopnosti.

Záver

Celkovo je Phantom Breaker Omnia veľmi zábavná hra. Je to jednoduchá a zábavná bojová hra, ktorá vám umožňuje skutočne využiť svoje schopnosti. S veľkou grafikou, skvelými kontrolami a štyrmi režimami hry to je skvelá hra pre všetkých fanúšikov bojových hier.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core 2 Duo 2GHz alebo AMD Athlon 64 X2 2GHz
Grafická karta DirectX 11 Compatible
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 2 GB