Pillars of Eternity II Deadfire


What new locations can the player explore in Pillars of Eternity II: Deadfire?

Recenzia hry Pillars of Eternity II: Deadfire

Úvod

Pillars of Eternity II: Deadfire je pokračovanie populárnej RPG hry Pillars of Eternity. Vytvorila ju spoločnosť Obsidian Entertainment a bola vydaná v roku 2018 pre platformy Windows, Mac, Linux, Xbox One a PlayStation 4. Hráči sa vrátia do sveta Eora a prevezmú kontrolu nad kapitánom lode, ktorý sa vydáva na dobrodružstvo do nového prostredia.

Príbeh

Príbeh hry sa odohráva v morskom prostredí Deadfire, kde sa hráči vydávajú na cestu po mori s cieľom zistiť viac o tajomnej kultúre a získať mocné artefakty. Hlavným cieľom je nájsť božského bytosť, ktorý je zodpovedný za vznik sveta Eora. Hráči sa musia vyrovnať s mnohými nepriateľmi, vrátane pirátov a iných nebezpečných stvorení. Hra ponúka množstvo rôznych možností, ako sa hráči môžu rozhodnúť, a každé ich rozhodnutie má vplyv na ďalší priebeh príbehu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Pillars of Eternity II: Deadfire je podobná ako v predchádzajúcej hre, s niektorými novými prvkami. Hráči majú možnosť si vytvoriť vlastné postavy alebo si vybrať z preddefinovaných postáv. Hráči môžu tiež najímať spoločníkov, ktorí ich sprevádzajú na ceste a pomáhajú im v bojoch. Bojový systém je podobný ako v prvom dieli, s niektorými novými prvky, ako sú napríklad námorné bitky. Hráči môžu tiež vylepšovať svoju loď, získavať nové zbrane a vybavenie a plaviť sa po mori, aby zistili viac o svete Deadfire.

Grafika a zvuk

Grafika hry Pillars of Eternity II: Deadfire je podobná ako v predchádzajúcej hre, ale s niektorými zlepšeniami. Hra má krásne prostredie, ktoré sa líši od iných RPG hier. Zvukový dizajn je tiež veľmi dobre spravený, s dobrými zvukovými efektami a hudbou, ktorá dokonale prispieva k atmosfére hry.

Zhrnutie

Pillars of Eternity II: Deadfire je vynikajúca hra pre fanúšikov RPG hier. Príbeh je zaujímavý a má mnoho rôznych možností, ktoré hráči môžu zvoliť. Hrateľnosť je podobná ako v prvom dieli, ale s niektorými novými prvkami, ktoré pridávajú do hry viac zaujímavosti. Grafika a zvuk sú veľmi dobre spravené a prispievajú k atmosfére hry. Celkovo je to skvelý titul, ktorý stojí za to vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Windows Mac OS X Linux
Procesor Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD Phenom II X3 715 2.8 GHz Intel Core i3-2100T 2.5 GHz Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD Phenom II X3 715 2.8 GHz
RAM 4 GB RAM 4 GB RAM 4 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 4850 Nvidia GeForce GTX 460 Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 4850
HDD 45 GB voľného miesta 45 GB voľného miesta 45 GB voľného miesta