Prechádzajte do sveta obrazovej kvality s televízorom Samsung QE65QN95B


1. Aká je maximálna uhlopriečka displeja tohto televízora Samsung QE65QN95B?

Recenzia televízora Samsung QE65QN95B

Všeobecné informácie

Televízor Samsung QE65QN95B je súčasťou radu televízorov QLED od spoločnosti Samsung. Tento model je veľký 65-palcový televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, 8-bitovým farebným priestorom a native 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Má širokú škálu funkcií a technológií, vrátane HDR10 + a Dolby Vision pre dokonalý zážitok z obrazu. Navyše je vybavený špičkovým procesorom Quantum 4K pro vylepšené farby, jas a kontrast.

Design a funkcie

Tento televízor má moderný dizajn, ktorý vyzerá skvele v akomkoľvek prostredí. Jeho kovový rám je čistý a elegantný a smeruje k minimalistickému vzhľadu. Na spodnej strane televízora je logo Samsung. Na vrchnej strane je integrovaný systém reproduktorov, ktorý poskytuje vynikajúci zvuk. Má tiež konektory pre HDMI, USB a ethernet, takže si môžete bezproblémovo pripojiť periférie.

Obrazová kvalita

Tento televízor ponúka vynikajúcu obrazovú kvalitu. Jeho 4K Ultra HD rozlíšenie je schopné preniesť všetky detaily obrazu. Jeho 8-bitový farebný priestor poskytuje živé farby a jasný obraz. Televízor je vybavený technológiou HDR10 + a Dolby Vision, čo znamená, že je schopný vytvoriť realistické obrazy s vysokým dynamickým rozsahom a kontrastom.

Vylepšené funkcie

Televízor je vybavený procesorom Quantum 4K, ktorý je schopný vylepšiť jas, farby a kontrast. Má tiež funkciu automatického upravovania obrazu, ktorá je schopná vyhľadávať problémy s obrazom a opraviť ich. Má tiež technológiu „Adaptívny obraz“ a „Adaptívny kontrast“, ktorá je schopná upraviť obraz podľa svetelných podmienok.

Používateľský zážitok

Televízor je vybavený operačným systémom Tizen OS, ktorý je intuitívny a ľahko použiteľný. Umožňuje vám prehliadať aplikácie, streamovať videá a mať prístup k rôznym službám. Je vybavený tiež inteligentným hlasovým ovládaním, takže si môžete televízor spustiť a ovládať pomocou hlasu.

Porovnanie produktu

Produkt Rozlíšenie Farebný priestor Obnovovacia frekvencia HDR
Samsung QE65QN95B 4K Ultra HD 8 bitov 120 Hz HDR10 + a Dolby Vision
LG OLED65G8PLA 4K Ultra HD 10 bitov 120 Hz HDR10, HLG, Dolby Vision
Sony KD-65XG8505 4K Ultra HD 8 bitov 100 Hz HDR10 a HLG
Panasonic TX-58GX800 4K Ultra HD 10 bitov 50 Hz HDR10, HLG a Dolby Vision

Záver

Televízor Samsung QE65QN95B je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá televízor s vynikajúcim obrazom. Jeho 4K Ultra HD rozlíšenie, 8-bitový farebný priestor a 120 Hz obnovovacia frekvencia z neho robia skvelý televízor pre sledovanie filmov, hranie hier a streamovanie videí. Jeho technológie HDR10 + a Dolby Vision zaručujú realistické farby a jasný obraz. Jeho inteligentné ovládanie a operačný systém Tizen OS zaisťujú intuitívne a ľahko použiteľné prostredie.