Prehľadný a výkonný televízor Samsung QE65S95B


2. Aké technológie používa televízor Samsung QE65S95B na zlepšenie obrazu?

Recenzia prehľadného a výkonného televízora Samsung QE65S95B

Televízor Samsung QE65S95B je revolučným výkonným modelom s veľkou obrazovkou, ktorý poskytuje pohlcujúce zážitky z pozorovania vďaka jeho vysokokvalitným obrazom. Je to veľký televízor s úhlopříčkou 65 palců, ktorý je vyrobený z kvalitnej materiálového kovu a má veľmi prehľadný dizajn. Jeho obrazovka je veľmi jasná a je schopná produkovať kristálové obrazy vďaka technológii 4K HDR.

Vlastnosti

Televízor Samsung QE65S95B je vybavený špičkovou technológiou a vlastnosťami, ktoré vám umožňujú užívať si najlepší možný zážitok z pozorovania. Patrí medzi ne okrem 4K HDR technológie aj technológia Quantum dot a Smart TV. Technológia Quantum dot vám umožňuje vyžarovať farby presne ako v skutočnosti, a to vďaka zvýšenej farebnosti a sýtosti.

Televízor QE65S95B je tiež vybavený funkciou Smart TV, ktorá vám umožňuje streamovať a sledovať obsah z internetu ako je YouTube alebo Netflix. Je vybavený aj funkciou One Remote Control, ktorá vám umožňuje ovládať viac zariadení z jedného diaľkového ovládača.

Výkon

Televízor Samsung QE65S95B je veľmi výkonným modelom, ktorý má veľmi rýchly procesor a vysoký výkon. Jeho procesor je veľmi rýchly, takže vám umožní vykonávať viacero úloh súčasne. Je tiež veľmi tichý, takže neprodukuje žiadny nepríjemný hluk.

Ďalšie funkcie

Televízor Samsung QE65S95B je vybavený aj niekoľkými ďalšími funkciami, ako sú napríklad Bluetooth a Wi-Fi. Tieto funkcie vám umožňujú streamovať obsah z vašich zariadení do televízora bez akýchkoľvek káblov. Dostupný je aj zvukový systém Dolby Atmos, ktorý vám umožní užívať si kvalitnejší zvuk s veľmi realistickými efektmi.

Záver

Televízor Samsung QE65S95B je skvelým produktom, ktorý má veľa vlastností a funkcií, ktoré vám umožňujú zažiť pohlcujúce zážitky z pozorovania vďaka jeho vysokému výkonu a kvalite obrazu. Jeho špičkové funkcie ako 4K HDR a Quantum dot technológia vám umožňujú vyžarovať farby presne ako v skutočnosti a jeho rýchly procesor vám umožňuje robiť viac úloh súčasne.

Tabuľka porovnávajúca produkt „Prehľadný a výkonný televízor Samsung QE65S95B“ s 3 konkurenčnými produktmi

Produkt Veľkosť obrazovky 4K HDR Rýchly procesor Smart TV
Samsung QE65S95B 65 palcov Áno Áno Áno
LG OLED55CX 55 palcov Áno Áno Áno
Philips OLED754 75 palcov Áno Áno Áno
Sony Bravia KD55XG70 55 palcov Áno Áno Nie