Pretekársky sen: Garmin Forerunner 745!


2. Aké sú hlavné výhody Garmin Forerunner 745 oproti iným bežeckým chytrým hodinám?

Pretekársky sen: Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745 je vyhradený pretekárom, ktorí hľadajú spoľahlivý a účinný spoločník pre svoju tréningovú rutinu. Je to komplexný športový hodiniek, ktorý poskytuje všetky potrebné funkcie pre tréning a monitorovanie. Navyše je vybavený všetkými najnovšími technológiami, vrátane optického snímača tepu, ktorý vám umožní monitorovať vaše srdcové tepy bez potreby ramienka.

Funkcie

Garmin Forerunner 745 má veľa funkcií pre tréning a monitorovanie. Vďaka technológii Garmin Connect IQ je možné hodinu prispôsobiť vaším potrebám. Môžete si vybrať zo širokej škály športových aplikácií, ktoré vám pomôžu stanoviť a dosiahnuť tréningové ciele. Navyše môžete sledovať svoje tréningy na obrazovke zabudovanej GPS, ktorá vám umožní sledovať svoju vzdialenosť, rýchlosť a čas.

Okrem toho hodinky obsahujú výkonný optický snímač tepu, ktorý poskytuje presné monitorovanie vašich srdcových tepov bez potreby ramienka. Hodinky sú tiež vybavené funkciou prehrávania hudby, ktorá vám umožní prehrávať hudbu z hodiniek bez potreby prenosného zariadenia.

Výdrž batérie

Garmin Forerunner 745 má výdrž batérie až 16 hodín v režime tréningu s GPS. To znamená, že môžete bez obáv tráviť celý deň tréningom bez obáv o vybitie batérie. Ak nepotrebujete GPS, batéria vydrží až 6 týždňov.

Dizajn a konštrukcia

Garmin Forerunner 745 má kompaktný a ľahký dizajn, ktorý je ľahko nosený. Hodinky sú vyrobené z odolného plastu, ktorý je navyše odolný voči vode až do hĺbky 50 metrov.

Záver

Garmin Forerunner 745 je vynikajúci športový hodiniek pre pretekárov, ktorí hľadajú spoľahlivého a účinného spoločníka pre svoju tréningovú rutinu. Je to komplexný športový hodiniek, ktorý poskytuje všetky potrebné funkcie pre tréning a monitorovanie. Navyše je vybavený všetkými najnovšími technológiami, vrátane optického snímača tepu, ktorý vám umožní monitorovať vaše srdcové tepy bez potreby ramienka.

Tabuľka porovnania

Produkt GPS Optický snímač tepu Vodotesnosť
Garmin Forerunner 745 Áno Áno 50 m
Polar Vantage V2 Áno Áno 50 m
Suunto 9 Baro Áno Nie 100 m
Apple Watch Series 6 Áno Áno 50 m