Pro Cycling Manager 2016


What are the most significant changes from the 2015 version of Pro Cycling Manager?

Recenzia hry Pro Cycling Manager 2016

Základné informácie

Pro Cycling Manager 2016 je počítačová hra, ktorá vám umožní prebrať kontrolu nad profesionálnym cyklistickým tímom. Hráč sa môže stať manažérom tímu a rozhodovať o zložení tímu, plánovaní tréningu, taktikách pre jednotlivé preteky a ďalších dôležitých faktoroch, ktoré ovplyvňujú výkon tímu. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Cyanide a vydavateľom je spoločnosť Focus Home Interactive. Hra bola vydaná v júni 2016 a je dostupná pre Microsoft Windows.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Pro Cycling Manager 2016 je založená na správe tímu a jeho úspešnosti v cyklistických pretekoch. Hráč musí rozhodovať o zostave tímu a plánovaní tréningových sedení pre jednotlivých cyklistov. Okrem toho musí taktizovať počas pretekov a rozhodovať o taktikách pre jednotlivé etapy. Hráč má k dispozícii aj rôzne nástroje, ktoré mu pomôžu zvýšiť úspešnosť tímu, ako napríklad analýzu výkonu tímu, ktorá mu umožní identifikovať slabé miesta v tíme a zlepšiť ich.

Hráč má tiež možnosť rozhodnúť sa, či bude tím sústredený na jednu disciplínu, alebo bude mať široký záber a bude sa snažiť uspieť vo viacerých disciplínach. Hráč sa tiež môže rozhodnúť, či bude tím sústredený na jednu sezónu, alebo bude mať dlhodobé plány a bude sa snažiť dosahovať úspechy aj v budúcnosti.

Okrem toho, hra obsahuje aj multiplayerový režim, kde sa môžete spojiť s ďalšími hráčmi a súťažiť s nimi v cyklistických pretekoch.

Grafika a zvuk

Grafika v Pro Cycling Manager 2016 je vynikajúca a detailná. Hráči môžu vidieť každú zákrutu, každý kopec a každý detail na trati. Okrem toho, postavy cyklistov sú veľmi realistické a detailné. Hra obsahuje rôzne druhy prostredia, od krajiny až po mestá, čo pridáva na autenticite hry.

Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobrá. Hráči počujú zvuky cyklistických pretekov, ako napríklad zvuky kolies, zvuky vetra a zvuky fanúšikov. Okrem toho, hra obsahuje aj hudbu, ktorá pridáva na atmosfére hry.

Záver

Pro Cycling Manager 2016 je veľmi zaujímavá hra pre všetkých fanúšikov cyklistiky. Hrateľnosť je veľmi zábavná a náročná, a grafika a zvuková stránka pridávajú na autenticite hry. Hra je tiež veľmi vhodná pre multiplayerový režim, kde sa môžete spojiť s ďalšími hráčmi a súťažiť s nimi.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor AMD/Intel dual-core 2.7 GHz
Grafická karta 1 GB VRAM, AMD Radeon HD 7850/NVIDIA GeForce GTX 560
Pamäť RAM 4 GB RAM
Miesto na disku 11 GB voľného miesta na disku