Pure Farming 2018


1. What new features have been added to Pure Farming 2018?

Pure Farming 2018 – recenzia

Pure Farming 2018 je moderná počítačová hra, ktorá ponúka hráčom realistický zážitok z farmenia. Táto hra bola vyvinutá a vydaná Ice Flames v roku 2018. Hra je dostupná pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One.

Hrateľnosť

Pure Farming 2018 ponúka hráčom prístup k niekoľkým rôznym ovocným pozemkom a stovke rôznych druhov zvierat, plodín a technológií. Hráči majú prístup k rôznym polím a pastvinám, ktoré si môžu prispôsobiť vlastným spôsobom. Hra ponúka hráčom množstvo možností pre riadenie poľnohospodárskeho podnikania a prácu s rôznymi typmi technológií.

Grafika a zvuk

Grafika v Pure Farming 2018 je veľmi realistická a zábavná. Hra obsahuje veľa detailov a efektov, ktoré dodávajú hre autentický vzhľad. Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobrá. Hra obsahuje autentické zvuky poľnohospodárskej techniky a rôznych zvierat, ktoré dodávajú hre živý zvuk.

Výhody a nevýhody

Výhody:

– Realistická grafika
– Autentické zvuky
– Vysoká úroveň hrateľnosti
– Široký výber technológií

Nevýhody:

– Niektoré časti hry môžu byť pre niektorých hráčov veľmi obtiažne
– Niektoré prvky hry môžu byť pre niektorých hráčov trochu nudné

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7/8/10 (64bitový)
Procesor Intel Core i3-2100T 2.5GHz alebo AMD FX-4100
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 650 alebo AMD Radeon HD 7770
Pamäť 4 GB RAM
DirectX Verzia 11
Miesto na disku 4 GB voľného miesta

Záver

Pure Farming 2018 je veľmi realistická počítačová hra, ktorá ponúka hráčom skutočný zážitok z farmenia. Grafika a zvuk počítačovej hry sú veľmi dobré a hrateľnosť je vysoká. Hra má však niekoľko nevýhod, ako sú napríklad obtiažné časti hry a niektoré nudné prvky. Ak hľadáte počítačovú hru, ktorá ponúka skutočný zážitok z farmenia, Pure Farming 2018 je dobrou voľbou.