Putt-Putt Saves the Zoo


3. How does the player interact with the various characters in the game?

Putt-Putt Saves the Zoo – Recenzia

Putt-Putt Saves the Zoo je počítačová hra pre deti, ktorá vyšla v roku 1998. Hra vyvinutá spoločnosťou Humongous Entertainment je plná zábavy a dobrodružstva pre deti všetkých vekových kategórií.

Príbeh

Hra začína tým, že Putt-Putt, malý červený autíčko, sa vydáva na dobrodružstvo do zoologickej záhrady, aby pomohla jej obyvateľom. Putt-Putt musí nájsť spôsob, ako pomôcť zvieratám nájsť ich domov a spoločnosť, ktorá im chýba po tom, čo zoologická záhrada prežila požiar.

Hrateľnosť

Putt-Putt Saves the Zoo je hra s príbehom, ktorá hráčom umožňuje plne sa zapojiť do hrania a vyriešiť každú úlohu v hre. Na každé úrovni hráči musia vyriešiť rôzne úlohy, aby sa dostali ďalej. Úlohy sa môžu líšiť od nájdenia riešení rôznych hlavolamov až po nájdenie potrebných predmetov pre zvieratá.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk hry sú veľmi jednoduché a roztomilé. Je to staršia hra, takže grafika nie je taká dobrá ako v niektorých novších hier. Hudba v hre je jednoduchá a melodická.

Záver

Putt-Putt Saves the Zoo je skvelou počítačovou hrou pre deti, ktorá ponúka veľa zábavy a dobrodružstva. Grafika a zvuk sú jednoduché a príjemné, a hrateľnosť je na vysokej úrovni. Ak hľadáte hru pre deti, ktorá ich bude baviť a pomôže im pri ich vývoji, určite by ste mali vyskúšať Putt-Putt Saves the Zoo.

Minimálne požiadavky na hardvér

Kategória Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 95/98/ME/XP/Vista/7/8/10
Procesor Intel Pentium 166 MHz alebo lepší
Pamäť 16 MB RAM
Grafická karta 2 MB videopamäte
Zvuková karta Kompatibilná so zvukovým systémom Windows