Putt-Putt Travels Through Time


What obstacles does Putt-Putt encounter on his time-traveling journey?

Putt-Putt Travels Through Time – recenzia

Úvod

Putt-Putt Travels Through Time je zábavná počítačová hra pre deti, ktorá kombinuje vzdelávanie s dobrodružstvom. V hre hráte ako Putt-Putt, malé autíčko, ktoré cestuje časom, aby zachránilo históriu. Hra bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Humongous Entertainment v roku 1997 pre operačné systémy Windows a MacOS.

Herný zážitok

Putt-Putt Travels Through Time je skvelý príklad toho, ako sa dá naučiť niečo nové pomocou zábavy. Hráči sa učia o histórii a kultúre, keď Putt-Putt cestuje v čase a stretáva sa s historickými postavami, ako sú napríklad Leonardo da Vinci alebo Robin Hood. Hra je zábavná a interaktívna, s množstvom hádaniek a minihier, ktoré hráči musia prekonať, aby mohli pokračovať v príbehu.

Grafika hry je farebná a veselá, a je jasne zameraná na deti. Hlasy postáv sú dobre nahraté a majú príjemný zvuk. Hudba hry je rovnako príjemná a dodáva hre na atmosfére.

Hra je celkovo veľmi jednoduchá na ovládanie. Hráči ovládajú Putt-Putta pomocou myši a prechádzajú sa po hernom svete vyhľadávaním úloh a hádaniek.

Záver

Putt-Putt Travels Through Time je skvelá hra pre deti, ktorá je zábavná a vzdelávacia. Hra kombinuje dobrodružstvo s učením a hráči sa môžu naučiť o histórii a kultúre, keď Putt-Putt cestuje v čase a stretáva sa s historickými postavami. Grafika a zvukové efekty sú príjemné, a hra je jednoduchá na ovládanie.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows 95/98/ME/XP
Procesor 166 MHz
Pamäť 32 MB RAM
Hard disk 60 MB voľného miesta na disku
Grafická karta 8 MB VRAM
Zvuková karta Kompatibilná so SoundBlaster alebo ekvivalentná