Recenzia: Externý SSD Samsung T7 – Rýchly a spoľahlivý pevný disk s obrovskou kapacitou 2TB


Aké sú rozdiely medzi externým SSD Samsung T7 a inými pevnými diskami?

Recenzia: Externý SSD Samsung T7 – Rýchly a spoľahlivý pevný disk s obrovskou kapacitou 2TB

Úvod

Externý SSD Samsung T7 je najnovším prírastkom do série externých pevných diskov Samsung. Tento rýchly a spoľahlivý pevný disk je ideálny pre tých, ktorí potrebujú veľa miesta na ukladanie svojich súborov, a to v bezpečnom a prenosnom balení. T7 ponúka rýchlosť prenosu dát až do 1050 MB/s, čo je viac ako dvojnásobok rýchlosti staršieho modelu T5. S kapacitou až 2TB, tento externý SSD je skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú nielen rýchlosť, ale aj veľa miesta na ukladanie.

Vykonanie

Externý SSD Samsung T7 má veľmi elegantný a odolný design. Tento pevný disk je vyrobený z hliníka, ktorý zaisťuje, že je odolný voči nárazom a pádom. T7 má tiež certifikát IP55, čo znamená, že je odolný voči vode a prachu. To znamená, že môžete byť istí, že vaše dáta sú v bezpečí, aj keď je disk vystavený nepriaznivým podmienkam.

T7 je tiež veľmi ľahký a prenosný. Váži iba 58 gramov, takže ho môžete ľahko prenášať s sebou kamkoľvek idete. Tento pevný disk je tiež veľmi jednoduchý na použitie. Stačí ho len pripojiť k počítaču pomocou kábla USB-C a už môžete začať prenášať súbory.

Ale to nie je všetko. T7 má aj funkciu hesla a hardvérového šifrovania, ktoré zaisťujú, že vaše dáta sú chránené pred neoprávneným prístupom. Toto je veľmi užitočná funkcia pre tých, ktorí potrebujú ukladať citlivé informácie.

Výkon

Externý SSD Samsung T7 je naozaj rýchly. S rýchlosťou prenosu dát až do 1050 MB/s, tento pevný disk umožňuje rýchle a efektívne prenosy súborov. Môžete prenášať veľké súbory v priebehu niekoľkých sekúnd, čo je neuveriteľne užitočné pre tých, ktorí pracujú s veľkými súbormi.

Ale rýchlosť nie je jediná vec, na ktorú sa môžete spoľahnúť v prípade externého SSD Samsung T7. Tento pevný disk je tiež veľmi spoľahlivý. Takže sa nemusíte obávať, že vaše dáta budú stratené alebo poškodené.

Záver

Ak hľadáte rýchly a spoľahlivý externý pevný disk s obrovskou kapacitou, potom by ste mali zvážiť Samsung T7. Tento pevný disk ponúka vysokú rýchlosť prenosu dát a je vyrobený z odolného materiálu. T7 je tiež veľmi jednoduchý na použitie a má funkciu hesla a hardvérového šifrovania, čo zaisťuje, že vaše dáta sú v bezpečí.

Porovnanie produktu „Recenzia: Externý SSD Samsung T7 – Rýchly a spoľahlivý pevný disk s obrovskou kapacitou 2TB“ s 3 konkurenčnými produktmi

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Cena
Samsung T7 2TB 1050 MB/s 209,99 €
SanDisk Extreme Pro 2TB 1050 MB/s 299,99 €
WD My Passport SSD 2TB 1050 MB/s 249,99 €
Seagate Fast SSD 2TB 540 MB/s 219,99 €

Samsung T7 je cenovo najvýhodnejší z týchto štyroch produktov a ponúka rovnakú kapacitu a rýchlosť prenosu dát ako SanDisk Extreme Pro a WD My Passport SSD. Seagate Fast SSD má nižšiu rýchlosť prenosu dát, ale je stále drahší ako Samsung T7. Preto by som odporučila Samsung T7 ako najlepšiu voľbu pre tých, ktorí hľadajú rýchly a spoľahlivý externý pevný disk s obrovskou kapacitou.