Recenzia: Externý SSD Samsung T7 – Rýchly a spoľahlivý úložný priestor s kapacitou 2TB


Aký je životnosť tohto SSD?

Recenzia: Externý SSD Samsung T7 – Rýchly a spoľahlivý úložný priestor s kapacitou 2TB

Externý SSD Samsung T7 je skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú rýchly a spoľahlivý úložný priestor s veľkou kapacitou. Tento produkt poskytuje rýchle prenosy dát a zároveň je odolný voči nárazom a vibráciám, čo z neho robí ideálne riešenie pre tých, ktorí často cestujú a potrebujú prenášať svoje dáta.

Rýchlosť a výkon

Externý SSD Samsung T7 poskytuje neuveriteľne rýchle prenosy dát. S rýchlosťou čítania a zápisu až 1 050 MB/s a 1 000 MB/s, tento produkt dokáže prenášať veľké súbory v priebehu niekoľkých sekúnd. To znamená, že užívatelia môžu prenášať svoje súbory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Externý SSD Samsung T7 je tiež vybavený USB 3.2 Gen 2, ktorý poskytuje rýchlejší prenos dát oproti predchádzajúcej generácii USB. Tento produkt má tiež podporu pre AES 256-bitové hardvérové šifrovanie, čo znamená, že užívatelia si môžu byť istí, že ich dáta sú chránené.

Odolnosť voči nárazom a vibráciám

Externý SSD Samsung T7 je tiež odolný voči nárazom a vibráciám, čo z neho robí ideálne riešenie pre tých, ktorí často cestujú a potrebujú prenášať svoje dáta. Tento produkt má kovové telo, ktoré je odolné voči nárazom a vibráciám, a tak môže byť prenášaný bez toho, aby bol poškodený.

Externý SSD Samsung T7 tiež má ochranu heslom, čo znamená, že iba oprávnení užívatelia môžu získať prístup k dátam. Toto šifrovanie na úrovni disku zaisťuje, že užívatelia môžu byť istí, že ich dáta sú v bezpečí v prípade, že sa produkt stratí alebo je ukradnutý.

Kapacita a cena

Externý SSD Samsung T7 je k dispozícii v rôznych kapacitách, vrátane 500 GB, 1 TB a 2 TB. Cena sa líši v závislosti od kapacity, ale všeobecne je tento produkt cenovo dostupný v porovnaní s inými externými SSD. Užívatelia, ktorí potrebujú veľa úložného priestoru, budú radi vedieť, že 2 TB verzia tohto produktu je k dispozícii za cenu, ktorá je konkurencieschopná v porovnaní s inými výrobcami.

Zhrnutie

Externý SSD Samsung T7 je skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú rýchly a spoľahlivý úložný priestor s veľkou kapacitou. Tento produkt poskytuje neuveriteľne rýchle prenosy dát a zároveň je odolný voči nárazom a vibráciám. Externý SSD Samsung T7 tiež ponúka ochranu heslom a podporu pre AES 256-bitové hardvérové šifrovanie, čo znamená, že užívatelia si môžu byť istí, že ich dáta sú v bezpečí. Cena tohto produktu je konkurencieschopná v porovnaní s inými výrobcami, čo robí tento produkt skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú veľa úložného priestoru a rýchle prenosy dát.

Produkt Kapacita Rýchlosť čítania Rýchlosť zápisu Cena
Externý SSD Samsung T7 2 TB 1 050 MB/s 1 000 MB/s 259,99 €
Seagate Fast SSD 2 TB 540 MB/s 520 MB/s 249,99 €
SanDisk Extreme Pro Portable SSD 2 TB 1 050 MB/s 1 000 MB/s 382,99 €
LaCie Rugged SSD 2 TB 950 MB/s 900 MB/s 650,00 €