Recenzia Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparátu v kamennobielej farbe (16631758)


Aké sú hlavné rozdiely medzi fotoaparátom Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid v kamennobielej farbe a v ostatných farbách?

Recenzia Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparátu v kamennobielej farbe (16631758)

Základné informácie o produkte

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát je novinka na trhu, ktorá sa vyznačuje kombináciou digitálneho fotoaparátu a instantného tlačiarne. Vďaka tomu môžete okamžite vytlačiť fotografie, ktoré ste práve nafotili. Fotoaparát sa dodáva v kamennobielej farbe a je vybavený dotykovým displejom a ovládacími tlačidlami.

Vlastnosti a funkcie

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát má 1/5-palcový CMOS snímač s rozlíšením 2560 x 1920 pixelov, ktorý dokáže nafotiť fotografie s rozlíšením 800 x 600 pixelov. Fotoaparát má zabudovanú bleskovku a objektív s pevným ohniskom a svetelnosťou f/2.0. Okrem toho má 2,7-palcový dotykový displej, ktorý slúži na náhľad fotografií a na ovládanie fotoaparátu.

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát má aj niekoľko funkcií, ktoré ho odlišujú od bežných digitálnych fotoaparátov. Môžete napríklad nahrávať zvukové nahrávky a pridať ich k fotografii, ktorú ste práve nafotili. Tieto nahrávky sa následne prehrávajú pri tlačení fotografie. Okrem toho má fotoaparát funkciu „Remote Shooting“, ktorá umožňuje ovládať fotoaparát z vášho smartfónu.

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát má tiež zabudovanú tlačiareň, ktorá dokáže vytlačiť fotografie s rozlíšením 800 x 600 pixelov. Tlačiareň používa papier s veľkosťou 86 x 54 mm, ktorý je samolepiaci a môžete ho použiť ako nálepku.

Použitie a výkon

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí ho zapnúť, nafotiť fotografiu a tlačiť. Fotoaparát má tiež niekoľko režimov, ktoré umožňujú nastaviť rôzne efekty a filtre. Okrem toho má aj režim „Party Mode“, ktorý umožňuje viacerým ľuďom nafotografovať sa na jednej fotografii.

Výkon fotoaparátu je uspokojivý. Fotografie majú dobrú kvalitu a sú veľmi podobné tým, ktoré nafotíte bežným digitálnym fotoaparátom. Tlačiareň je rýchla a fotografie sa vytlačia do niekoľkých sekúnd.

Cena a dostupnosť

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát je dostupný za cenu okolo 170 eur. Je dostupný v obchodoch s elektronikou a na internete.

Porovnanie produktu „Recenzia Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparátu v kamennobielej farbe (16631758)“ s 3 konkurenčnými produktami

Produkt Cena Rozlíšenie Tlačiareň Funkcie
Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát 170 eur 800 x 600 pixelov Áno Zvukové nahrávky, Remote Shooting, Party Mode
Polaroid Snap Instant Digital Camera 100 eur 10 megapixelov Áno Režimy, filtre, rámčeky
Canon Ivy Cliq+ Instant Camera Printer 130 eur 8 megapixelov Áno Zvukové nahrávky, Remote Shooting, Party Mode
Kodak Smile Instant Print Digital Camera 120 eur 10 megapixelov Áno Režimy, filtre, rámčeky

Z uvedeného porovnania vidieť, že Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid fotoaparát je trochu drahší ako niektoré z jeho konkurentov, ale ponúka viac funkcií, ako sú zvukové nahrávky, Remote Shooting a Party Mode. Okrem toho má aj samolepiaci papier, ktorý je veľmi praktický. Fotografie majú dobrú kvalitu a tlačiareň je rýchla. Celkovo je to veľmi zaujímavý produkt pre tých, ktorí chcú mať fyzickú kópiu svojich digitálnych fotografií.