Recenzia monitora ASUS MB16ACM – kompaktný prenosný monitor s výborným obrazom


Aký veľký je monitor ASUS MB16ACM?

Recenzia monitora ASUS MB16ACM – kompaktný prenosný monitor s výborným obrazom

Úvod

Asus MB16ACM je kompaktný prenosný monitor, ktorý je určený pre použitie s notebookmi a inými prenosnými zariadeniami. Monitor je vybavený 15,6-palcovým Full HD IPS displejom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Monitor má veľmi tenký rám a je veľmi ľahký, čo umožňuje jeho jednoduché prenášanie.

Vlastnosti

Monitor má veľmi dobré farebné podanie a dobré pozorovacie uhly. Displej je dostatočne jasný a kontrastný, čo zabezpečuje vynikajúci obraz. Monitor má takisto funkciu automatického otáčania obrazu, ktorá zabezpečuje, že obraz sa automaticky otáča podľa toho, ako je monitor natočený. To je veľmi užitočné, ak používate monitor v režime na výšku alebo keď sa monitor používa v rôznych uhloch.

Monitor je vybavený USB-C portom, ktorý umožňuje pripojenie k notebooku alebo inému zariadeniu s USB-C portom. V balení je dodávaný aj USB-C kábel na pripojenie k zariadeniu. Monitor tiež obsahuje funkciu nabíjania z USB-C, takže si môžete nabíjať svoje zariadenie cez monitor.

Použitie

Monitor sa dá veľmi jednoducho používať. Stačí ho pripojiť k notebooku alebo inému zariadeniu a monitor je pripravený na použitie. Monitor má veľmi jednoduché ovládanie a umožňuje prispôsobenie obrazu podľa vašich potrieb. Monitor má aj funkciu modu na ochranu očí, ktorá znižuje modré svetlo a zvyšuje pohodlie pri dlhodobom používaní.

Monitor je veľmi ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko prenášať s sebou. To je veľmi užitočné pre ľudí, ktorí cestujú alebo pracujú na diaľku. Monitor je tiež veľmi odolný, takže si môžete byť istí, že prežije náročné podmienky.

Záver

Asus MB16ACM je vynikajúci prenosný monitor, ktorý ponúka vynikajúci obraz a je veľmi ľahký a kompaktný. Monitor je vhodný pre použitie s notebookmi a inými prenosnými zariadeniami. Monitor má veľmi dobré farebné podanie a dobré pozorovacie uhly a je vybavený USB-C portom, ktorý umožňuje pripojenie k notebooku alebo inému zariadeniu s USB-C portom. Monitor tiež obsahuje funkciu nabíjania z USB-C, takže si môžete nabíjať svoje zariadenie cez monitor.

Porovnanie produktu „Recenzia monitora ASUS MB16ACM – kompaktný prenosný monitor s výborným obrazom“ s 3 konkurenčnými produktami

Produkt Asus MB16ACM ASUS ZenScreen MB16AC HP EliteDisplay S14 AOC I1601FWUX
Displej 15,6-palcový Full HD IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov 15,6-palcový Full HD IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov 14-palcový Full HD IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov 15,6-palcový Full HD IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov
USB-C port Áno Áno Áno Áno
Nabíjanie z USB-C Áno Áno Áno Nie
Hmotnosť 0,78 kg 0,78 kg 0,98 kg 0,97 kg
Cena 239,99 € 299,99 € 259,99 € 199,99 €

Z uvedenej tabuľky je vidieť, že monitor Asus MB16ACM má veľa spoločných vlastností s konkurenčnými produktmi, ako napríklad USB-C port a IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Monitor Asus MB16ACM je však o niečo ľahší a lacnejší ako niektoré z konkurenčných produktov. Navyše, monitor Asus MB16ACM má funkciu nabíjania z USB-C, ktorá nie je k dispozícii vo všetkých konkurenčných produktov. Výhodou monitora HP EliteDisplay S14 je však väčší displej, ktorý môže byť pre niektorých používateľov dôležitý.