Recenzia monitora ASUS MB16ACM – prenosný 15,6“ WLED monitor s vysokým výkonom


Ktoré technológie sú použité pri výrobe tohto monitora?

Recenzia monitora ASUS MB16ACM – prenosný 15,6“ WLED monitor s vysokým výkonom

Úvod

Monitor ASUS MB16ACM je prenosný 15,6“ WLED monitor s vysokým výkonom, ktorý je ideálny pre použitie v práci, či už ste v kancelárii alebo na cestách. Monitor ponúka jasné a živé farby, vysoké rozlíšenie a rýchlu odozvu, čo ho robí vhodným pre použitie pri práci s grafikou, fotografiou a videom.

Design

Monitor ASUS MB16ACM má veľmi štýlový a moderný dizajn. Je vyrobený z kvalitných materiálov a má veľmi tenký profil, čo z neho robí ľahko prenosný a ideálny pre použitie na cestách. Monitor má tiež integrované kryty pre displej, ktoré ho chránia pred poškodením počas prenášania. Tento monitor je tiež veľmi ľahký, čo z neho robí skvelú voľbu pre použitie na cestách.

Výkon

Monitor ASUS MB16ACM ponúka vysokú kvalitu obrazu a výkon. Displej je vybavený technológiou WLED, ktorá poskytuje jasné a živé farby. Rozlíšenie je 1920 x 1080 pixelov, čo znamená, že obraz je veľmi jasný a detailný. Monitor má tiež rýchlu odozvu, čo znamená, že sa obraz zobrazuje plynule a bez akýchkoľvek oneskorení.

Priestorová úspornosť

Monitor ASUS MB16ACM je veľmi priestorovo úsporný. Jeho tenký profil a ľahká váha z neho robia ideálnu voľbu pre tých, ktorí potrebujú pracovať na cestách alebo v obmedzenom priestore. Monitor tiež ponúka funkciu otáčania o 180 stupňov, čo umožňuje ľahký prístup k zadnej strane monitora, ak potrebujete pripojiť káble alebo iné zariadenia.

Pripojenie

Monitor ASUS MB16ACM má niekoľko možností pripojenia, vrátane USB-C, ktorý umožňuje prenos dát aj napájanie v jednom kábli. Monitor tiež ponúka HDMI a mini DisplayPort pripojenia, čo umožňuje pripojenie k rôznym zariadeniam, vrátane notebookov, tabletov a smartfónov.

Cena

Monitor ASUS MB16ACM nie je najlacnejší monitor na trhu, ale jeho vysoká kvalita obrazu a výkon robia z neho veľmi konkurencieschopnú voľbu. Cena monitora sa pohybuje okolo 300 eur, čo z neho robí stredne drahú možnosť.

Záver

Monitor ASUS MB16ACM je skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú kvalitný monitor, ktorý je ľahko prenosný a má vysoký výkon. Monitor ponúka jasný a detailný obraz, rýchlu odozvu a niekoľko možností pripojenia. Jeho štýlový a moderný dizajn robí z neho ideálnu voľbu pre tých, ktorí potrebujú monitor, ktorý vyzerá dobre a vykonáva svoju prácu.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt ASUS MB16ACM Lenovo ThinkVision M14 HP EliteDisplay S14 Dell UltraSharp U2415
Cena 300 eur 250 eur 280 eur 300 eur
Veľkosť obrazovky 15,6“ 14“ 14“ 24“
Rozlíšenie 1920 x 1080 1920 x 1080 1920 x 1080 1920 x 1200
Pripojenie USB-C, HDMI, mini DisplayPort USB-C USB-C DVI-D, HDMI, DisplayPort
Výkon WLED technológia, rýchla odozva LED technológia, rýchla odozva LED technológia, rýchla odozva IPS technológia, rýchla odozva

Asus MB16ACM sa v porovnaní s konkurenčnými produktami nachádza v strednej cenovej kategórii. Jeho veľkosť obrazovky je 15,6“, čo je väčšie ako u Lenovo ThinkVision M14 a HP EliteDisplay S14, ale menšie ako u Dell UltraSharp U2415. Rozlíšenie je u všetkých produktov rovnaké – 1920 x 1080 pixelov. Asus MB16ACM ponúka najviac možností pripojenia, vrátane USB-C, HDMI a mini DisplayPort. Výkon je u všetkých produktov dobrý, ale Asus MB16ACM má výhodu v technológii WLED a rýchlej odozve. Celkovo je Asus MB16ACM dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný prenosný monitor s vysokým výkonom.