Recenzia monitora HP E23 G4 – výkonný 23“ IPS monitor s FHD rozlíšením a rýchlosťou 5ms


Aké sú technické špecifikácie monitora HP E23 G4?

Recenzia monitora HP E23 G4 – výkonný 23“ IPS monitor s FHD rozlíšením a rýchlosťou 5ms

Monitor HP E23 G4 je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú vysoko kvalitný monitor pre prácu, hranie hier alebo sledovanie filmov. Tento 23-palcový IPS monitor s FHD rozlíšením a rýchlosťou 5ms je vybavený všetkými potrebnými funkciami pre zlepšenie produktivity a zážitku z hrania hier.

Dizajn a kvalita obrazu

Monitor HP E23 G4 má moderný a elegantný vzhľad s tenkým rámom, ktorý umožňuje zobrazovanie obrazu na celom displeji. Tento monitor je tiež vybavený špičkovým IPS panelom, ktorý poskytuje úžasnú kvalitu obrazu. Farby sú jasné a živé a kontrast je vynikajúci. Rozlíšenie FHD je dostatočné na to, aby ste videli jemné detaily v obrázkoch a textoch.

Funkcie pre zlepšenie produktivity

Monitor HP E23 G4 je vybavený množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vašu produktivitu. Medzi tieto funkcie patrí napríklad režim obrazu pre čítanie, ktorý znižuje modré svetlo a zlepšuje čitateľnosť textu. Tento monitor tiež obsahuje režim obrazu pre prácu s textom, ktorý zvyšuje kontrast a zlepšuje čitateľnosť textu. Ďalšou užitočnou funkciou je možnosť zobrazenia na plnej obrazovke, ktorá vám umožní zobraziť viac obsahu na jednom displeji.

Funkcie pre hranie hier

Ak ste hráč, tak tento monitor vás určite nezklame. HP E23 G4 je vybavený funkciou pre hranie hier, ktorá zvyšuje rýchlosť obnovovania obrazu a znižuje oneskorenie vstupu. Tento monitor tiež podporuje AMD FreeSync, čo znamená, že umožňuje synchronizáciu rýchlosti obnovovania obrazu s grafickou kartou. To vám umožní hrať hry s plynulým a bezproblémovým pohybom obrazu.

Cena a konečné hodnotenie

Cena monitora HP E23 G4 sa pohybuje okolo 180 eur, čo je veľmi prijateľná cena pre tento typ monitora s týmito funkciami. Celkovo, HP E23 G4 je vynikajúci monitor pre prácu aj hranie hier. S jeho moderným dizajnom, výkonným IPS panelom a množstvom užitočných funkcií, tento monitor určite stojí za to.

Porovnanie produktu „Recenzia monitora HP E23 G4 – výkonný 23“ IPS monitor s FHD rozlíšením a rýchlosťou 5ms“ s 3 konkurenčnými produktami

Produkt Rozlíšenie Rýchlosť obnovovania obrazu Cena
HP E23 G4 FHD 5ms 180 eur
ASUS VA24EHE FHD 75Hz 170 eur
AOC 24G2U FHD 144Hz 230 eur
LG 24MK600M FHD 75Hz 150 eur

HP E23 G4 je stredne drahý monitor s prijateľnou cenou v porovnaní s konkurenčnými produktmi. V porovnaní s ASUS VA24EHE má rovnaké rozlíšenie, ale ASUS má nižšiu rýchlosť obnovovania obrazu. AOC 24G2U má vyššiu rýchlosť obnovovania obrazu, ale je o niečo drahší ako HP E23 G4. LG 24MK600M je najlacnejší z týchto monitorov, ale má nižšiu rýchlosť obnovovania obrazu ako HP E23 G4.

Celkovo, HP E23 G4 je vynikajúci monitor so skvelým pomerom ceny a výkonu. S jeho moderným dizajnom a vysoko kvalitným IPS panelom, tento monitor je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú vysoko kvalitný monitor pre prácu alebo hranie hier.