Recenzia na monitor HP Z24n G3 – vysoká kvalita obrazu a množstvo konektorov


Aká je veľkosť obrazovky monitora HP Z24n G3?

Recenzia na monitor HP Z24n G3 – vysoká kvalita obrazu a množstvo konektorov

Vlastnosti a špecifikácie

Monitor HP Z24n G3 je vysokokvalitný produkt, ktorý sa určite zapíše do povedomia náročných užívateľov. Jeho hlavnými vlastnosťami sú vysoká kvalita obrazu, množstvo konektorov a funkcie pre zlepšenie produktivity práce.

Monitor má uhlopriečku 23,8 palca s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Tento rozmer vám umožní sledovať obsah vo vysokom rozlíšení a zároveň si zachovať dostatočnú veľkosť displeja, čo je ideálne pre prácu aj zábavu. Monitor má tiež IPS panel, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu farieb a pozorovacie uhly.

Jednou z najlepších vlastností tohto monitora je množstvo konektorov. Obsahuje 2x HDMI 1.4, 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2, 1x USB Type-C a 3x USB 3.0. To znamená, že môžete pripojiť viacero zariadení naraz a okamžite ich prepojiť s monitorom.

Ďalšou výhodou tohto monitora sú funkcie pre zlepšenie produktivity práce. Patrí sem napríklad možnosť rozdelenia obrazovky na viacero okien, funkcia Picture-in-Picture, ktorá vám umožní sledovať obsah z viacerých zdrojov naraz, alebo funkcia Flicker-free, ktorá znižuje únavu očí a zlepšuje pohodlie pri práci.

Výkon a použitie

Monitor HP Z24n G3 sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu a výbornou funkcionalitou. Jeho IPS panel zaručuje vynikajúce farby a pozorovacie uhly, takže s ním môžete pracovať aj dlhšie hodiny bez toho, aby ste sa unavili oči. Rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov je dostatočné pre väčšinu užívateľov a umožní vám sledovať obsah vo vysokom rozlíšení.

Množstvo konektorov znamená, že môžete pripojiť viacero zariadení naraz, čo je ideálne pre používateľov, ktorí pracujú s viacerými zariadeniami naraz. Funkcie pre zlepšenie produktivity práce, ako je rozdelenie obrazovky na viacero okien alebo funkcia Picture-in-Picture, sú skvelými pomocníkmi pre každého, kto pracuje s viacerými aplikáciami naraz.

Monitor je tiež vhodný pre hranie hier. IPS panel a vysoké rozlíšenie spolu vytvárajú vynikajúce podmienky pre sledovanie detailov a farieb v hrách. Zároveň monitor podporuje FreeSync, čo znamená, že môžete hrať hry bez trhania obrazu a prerušení.

Dizajn a kvalita spracovania

Monitor HP Z24n G3 sa vyznačuje elegantným a moderným dizajnom. Jeho tenké rámiky vám umožnia sledovať obsah bez rušivých okrajov. Monitor má taktiež nastaviteľnú výšku a sklon, čo znamená, že si ho môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a pohodlia.

Kvalita spracovania monitora je vysoká a je cítiť, že ide o kvalitný produkt. Jeho pevná konštrukcia znamená, že monitor je stabilný a nekýve sa.

Záver

Monitor HP Z24n G3 je vynikajúcim produktom pre náročných užívateľov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu obrazu, množstvo konektorov a funkcie pre zlepšenie produktivity práce. Jeho IPS panel zaisťuje vynikajúce farby a pozorovacie uhly, zatiaľ čo množstvo konektorov umožní pripojiť viacero zariadení naraz. Funkcie pre zlepšenie produktivity práce sú skvelými pomocníkmi pre každého, kto pracuje s viacerými aplikáciami naraz.

Tento monitor je tiež vhodný pre hranie hier, vďaka svojmu IPS panelu a podpore pre FreeSync. Jeho moderný a elegantný dizajn a vysoká kvalita spracovania sú pridanou hodnotou. Ak hľadáte vysokokvalitný monitor s množstvom funkcionalít, HP Z24n G3 je pre vás to pravé.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Produkt HP Z24n G3 Dell UltraSharp U2419HC Asus ProArt PA248QV Lenovo ThinkVision P24h
Uhlopriečka 23,8″ 23,8″ 24,1″ 23,8″
Rozlíšenie 2560 x 1440 1920 x 1080 1920 x 1200 2560 x 1440
Panel IPS IPS IPS IPS
Konektory 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB Type-C, 3x USB 3.0 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB Type-C 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x VGA, 4x USB 3.0 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB Type-C, 5x USB 3.0
Funkcie pre zlepšenie produktivity práce Áno Áno Áno Áno
Cena 450 € 300 € 360 €