Recenzia pevného disku WD My Passport SSD 1TB: Výkonný a spoľahlivý externý SSD disk v modrej farbe


Aká je kapacita pevného disku WD My Passport SSD 1TB?

Recenzia pevného disku WD My Passport SSD 1TB: Výkonný a spoľahlivý externý SSD disk v modrej farbe

Úvod

WD My Passport SSD 1TB je výkonný a spoľahlivý externý pevný disk v modrej farbe, ktorý ponúka rýchle prenosy dát a ochranu vašich dát pomocou hesla. Tento externý disk je ideálny pre tých, ktorí potrebujú prenášať veľké množstvá dát a zároveň chcú mať istotu, že ich dáta sú bezpečné.

Výkon

Tento externý disk ponúka rýchle prenosy dát vďaka technológii NVMe SSD. S rýchlosťou čítania a zápisu až 1050 MB/s je tento disk ideálny pre prenášanie veľkých súborov ako videá, fotografie alebo hudbu. Okrem toho užívateľ môže využívať rýchly port USB 3.2 Gen 2 pre pripojenie k počítaču.

Bezpečnosť

WD My Passport SSD 1TB má zabudovanú ochranu pomocou hesla, ktorá chráni vaše dáta pred neoprávneným prístupom. Užívateľ si môže zvoliť heslo v prístupovom softvéri WD Discovery, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na webovej stránke výrobcu.

Dizajn

Externý pevný disk WD My Passport SSD 1TB má moderný a štýlový dizajn v modrej farbe, ktorý sa hodí k súčasnému trendu. K disku je priložený USB kábel a ochranný obal, ktorý chráni disk pred poškodením a prachom.

Zhrnutie

WD My Passport SSD 1TB je výkonný a spoľahlivý externý disk, ktorý ponúka rýchle prenosy dát a ochranu vašich dát pomocou hesla. Jeho moderný a štýlový dizajn v modrej farbe dodáva disku atraktívny vzhľad. Tento disk je ideálny pre tých, ktorí potrebujú prenášať veľké množstvá dát a zároveň chcú mať istotu, že ich dáta sú bezpečné.

Porovnanie produktu WD My Passport SSD 1TB s konkurenčnými produktmi

Produkt WD My Passport SSD 1TB Samsung T5 1TB SanDisk Extreme Pro 1TB LaCie Rugged SSD 1TB
Cena 259,99€ 249,99€ 299,99€ 329,99€
Rýchlosť čítania (MB/s) 1050 540 1050 950
Rýchlosť zápisu (MB/s) 1000 520 1000 900
Ochrana heslom Áno Áno Áno Áno
Dizajn Modrá farba Čierna farba Čierna farba Oranžová farba

Z tabuľky vyplýva, že produkt WD My Passport SSD 1TB má najvyššiu rýchlosť čítania a zápisu, rovnako ako konkurenčný produkt SanDisk Extreme Pro 1TB. Produkt Samsung T5 1TB má nižšiu rýchlosť čítania a zápisu, ale je o niečo lacnejší ako produkt WD My Passport SSD 1TB. LaCie Rugged SSD 1TB má najvyššiu cenu zo všetkých produktov a má nižšiu rýchlosť čítania a zápisu ako produkt WD My Passport SSD 1TB. Všetky produkty majú ochranu heslom a majú rôzne farby dizajnu.