Recenzia: Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB – skvelá voľba pre zálohovanie dát!


Aká je rýchlosť prenosu dát na tomto pevnom disku?

Recenzia: Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB – skvelá voľba pre zálohovanie dát!

Základné informácie o produkte

Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a rýchly spôsob zálohovania dát. Tento pevný disk ponúka veľkú kapacitu 4TB, čo znamená, že na neho môžete uložiť tisíce fotografií, videí a iných dôležitých súborov.

Jednou z najväčších výhod tohto pevného disku je jeho odolnosť. ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je navrhnutý tak, aby vydržal nárazy, vibrácie a dokonca aj pád z výšky až 1,22 metra. To znamená, že vaše dáta budú v bezpečí aj v prípade neočakávaných udalostí.

Okrem toho, tento pevný disk je tiež vodeodolný a chráni vaše dáta pred poškodením kvapôčkami vody. To je veľmi užitočné, ak pracujete v prostredí, kde sa môže vyskytnúť voda alebo iné tekutiny.

Výkon a použitie

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB ponúka rýchly prenos dát vďaka vysokorýchlostnému rozhraniu USB 3.1 Gen 1. To znamená, že môžete prenášať súbory s rýchlosťou až 5Gbps. To je oveľa rýchlejšie ako pri použití staršieho rozhrania USB 2.0.

Okrem toho, tento pevný disk je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí ho pripojiť k počítaču pomocou USB kábla a môžete začať prenášať súbory. Pevný disk je tiež kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, ako sú Windows, Mac a Linux.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Na trhu je mnoho rôznych pevných diskov, ktoré ponúkajú podobné funkcie ako ADATA DashDrive Durable HD330 4TB. Nižšie uvádzame porovnanie tohto produktu s tromi konkurenčnými produktmi:

Produkt Kapacita Odolnosť Cena
Seagate Backup Plus Slim 2TB 2TB Nevydrží pád z výšky 109,99€
Western Digital My Passport 4TB 4TB Nevydrží vodu 119,99€
Toshiba Canvio Advance 4TB 4TB Nevydrží pád z výšky 99,99€

Ako vidíte, ADATA DashDrive Durable HD330 4TB ponúka najlepšie kombinácie kapacity, odolnosti a ceny. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a odolný spôsob zálohovania dát.

Záver

Ak hľadáte spoľahlivý a rýchly spôsob zálohovania dát, ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je skvelá voľba. Tento pevný disk ponúka veľkú kapacitu, odolnosť proti nárazom, vibráciám a vode, a rýchly prenos dát. Navyše, jeho cena je konkurencieschopná v porovnaní s inými podobnými produktmi. Preto môžeme odporučiť tento produkt všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivý a cenovo dostupný spôsob zálohovania dát.