Recenzia: Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB – výkonný a odolný pre vaše dáta


Aké sú prevádzkové teploty Pevného disku ADATA DashDrive Durable HD330 4TB?

Recenzia: Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB – výkonný a odolný pre vaše dáta

Úvod

Pevné disky sú neoddeliteľnou súčasťou našich počítačových systémov a sú kľúčové pre uchovávanie našich dát. Avšak, niektoré pevné disky môžu byť citlivé na poškodenie a nezabezpečiť adekvátnu ochranu dát. ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je pevný disk, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a výkonom. V tejto recenzii sa pozrieme na jeho funkcie a vlastnosti.

Vzhľad a dizajn

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB má atraktívny a moderný dizajn, ktorý je dostupný v čiernom a modrom farebnom prevedení. Jeho kovové telo je vyrobené z odolného hliníka a je schopné odolávať nárazom a vibráciám. Na prednej strane pevného disku sa nachádza logo značky ADATA a LED indikátor, ktorý signalizuje, že je pevný disk zapnutý.

Výkon a kapacita

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB má kapacitu 4TB, čo je dostatočné množstvo miesta pre ukladanie vašich dát. S rýchlosťou prenosu dát 5 Gb/s, tento pevný disk nie je len odolný, ale aj výkonný. Jeho USB 3.1 rozhranie zabezpečuje rýchle a stabilné prenosy dát. Tento pevný disk je tiež kompatibilný s USB 2.0, takže ho môžete použiť aj na starších počítačoch.

Odolnosť

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je navrhnutý s cieľom poskytnúť vysokú úroveň odolnosti a ochrany dát. Jeho robustné kovové telo je schopné odolávať nárazom a vibráciám, čo znamená, že vaše dáta budú chránené aj v prípade nečakaných situácií. Tento pevný disk tiež disponuje certifikáciou IP68, čo znamená, že je odolný voči prachu a vode.

Cena

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB nie je najlacnejším pevným diskom na trhu, ale ponúka vysokú úroveň odolnosti a výkonu. Jeho cena sa pohybuje okolo 150 eur, čo je primeraná cena vzhľadom na jeho funkcie a vlastnosti.

Zhrnutie

ADATA DashDrive Durable HD330 4TB je výkonný a odolný pevný disk, ktorý ponúka vysokú úroveň ochrany dát. Jeho robustné kovové telo a certifikácia IP68 zabezpečujú, že vaše dáta budú chránené aj v prípade nečakaných situácií. S rýchlosťou prenosu dát 5 Gb/s a kapacitou 4TB, tento pevný disk je aj výkonný. Cena sa môže zdať trochu vyššia, ale vzhľadom na jeho funkcie a vlastnosti, je to primeraná cena.

Porovnanie produktu „Recenzia: Pevný disk ADATA DashDrive Durable HD330 4TB – výkonný a odolný pre vaše dáta“ s 3 konkurenčnými produktami

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Odolnosť Cena
ADATA DashDrive Durable HD330 4TB 4TB 5 Gb/s IP68 150 eur
Seagate Backup Plus Portable 4TB 4TB 120 MB/s odolný voči nárazom 130 eur
Western Digital My Passport 4TB 4TB 5 Gb/s odolný voči nárazom 140 eur
Toshiba Canvio Advance 4TB 4TB 5 Gb/s odolný voči nárazom 120 eur

Hoci všetky tieto pevné disky majú kapacitu 4TB a rýchlosť prenosu dát 5 Gb/s, ADATA DashDrive Durable HD330 4TB sa vyznačuje vysokou úrovňou odolnosti a ochrany dát. Jeho robustné kovové telo a certifikácia IP68 zabezpečujú, že vaše dáta budú chránené aj v prípade nečakaných situácií. Cena sa môže zdať trochu vyššia v porovnaní s ostatnými produktmi, ale vzhľadom na jeho funkcie a vlastnosti, je to primeraná cena.