Recenzia: Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 s kapacitou 4TB


Jaký je typ rozhraní, které je kompatibilní s pevným diskem Western Digital Ultrastar DC HC310 s kapacitou 4TB?

Recenzia: Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 s kapacitou 4TB

Úvod

Western Digital je jedným z popredných výrobcov pevných diskov a ich nový model Ultrastar DC HC310 s kapacitou 4TB je skutočným klenotom. Tento pevný disk bol navrhnutý pre použitie v dátových centrách a serverových miestnostiach, kde je potrebná vysoká spoľahlivosť a výkon.

Design a výkon

Western Digital Ultrastar DC HC310 je vyrobený z kvalitných materiálov, čo mu dodáva robustnosť a odolnosť. Jeho výkon je ohromujúci s rýchlosťou otáčok 7200 RPM a kapacitou 4TB. S týmto pevným diskom budete mať dostatok miesta pre ukladanie všetkých vašich dôležitých dát.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Western Digital Ultrastar DC HC310 má vysokú úroveň bezpečnosti a spoľahlivosti. Tento pevný disk je vybavený technológiou vysokého výkonu, ktorá zabezpečuje rýchle a spoľahlivé prenosy dát. Okrem toho podporuje aj technológiu ECC, ktorá zaisťuje, že vaše dáta budú uložené bez chýb.

Cena a hodnotenie

Cena tohto pevného disku sa môže zdať vysoká, ale ak hľadáte spoľahlivý a výkonný pevný disk, ktorý bude schopný zvládnuť náročné úlohy, potom je Western Digital Ultrastar DC HC310 tou správnou voľbou. Celkovo hodnotím tento produkt veľmi pozitívne a odporúčam ho každému, kto hľadá spoľahlivý a výkonný pevný disk.

Porovnanie produktu „Recenzia: Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 s kapacitou 4TB“ s 3 konkurenčnými produktami

Pevný disk Kapacita Rýchlosť otáčok Cena
Western Digital Ultrastar DC HC310 4TB 7200 RPM €189.99
Seagate IronWolf NAS 4TB 5900 RPM €129.99
Toshiba X300 4TB 7200 RPM €144.99
Hitachi Deskstar NAS 4TB 7200 RPM €159.99

Ak porovnáme Western Digital Ultrastar DC HC310 s konkurenčnými produktmi, vidíme, že má najvyššiu rýchlosť otáčok a najvyššiu cenu. Avšak, ak hľadáte spoľahlivý a výkonný pevný disk s veľkou kapacitou, potom je Western Digital Ultrastar DC HC310 tou správnou voľbou. Seagate IronWolf NAS a Toshiba X300 sú lacnejšie, ale majú nižšiu rýchlosť otáčok, čo môže mať vplyv na ich výkon. Hitachi Deskstar NAS je v porovnaní s Western Digital Ultrastar DC HC310 o niečo lacnejší, ale jeho rýchlosť otáčok je rovnaká. Celkovo hodnotím Western Digital Ultrastar DC HC310 ako najspoľahlivejší a najvýkonnejší pevný disk v porovnaní s konkurenčnými produktmi.