Recenzia: Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky


Aký je jeho kontrast a jas?

Recenzia: Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky

Úvod

Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky je to, čo som hľadal pre svoje domáce kancelárske potreby. Pri kúpe som bol trochu skeptický, pretože som nebol si úplne istý, či bude tento monitor odpovedať mojim požiadavkám. Avšak, po použití monitora niekoľko týždňov, som rád, že som si ho kúpil. Tento monitor ponúka skvelý obraz, ktorý je veľmi realistický a výrazný. Takže, ak hľadáte kvalitný monitor za rozumnú cenu, Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky je pre vás tou správnou voľbou.

Vlastnosti

Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky má veľa vlastností, ktoré sa mi páčia. Začnem s obrazovkou. Monitor má veľkosť 23,6 palca, čo je pre mňa dostatočne veľké. Obrazovka má Full HD rozlíšenie, čo znamená, že obraz je veľmi jasný a výrazný. Monitor má VA panel, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu a farebné podanie. Obrazovka je zakrivená, čo som si najviac obľúbil. Táto funkcia umožňuje, aby sa monitor prispôsobil vašim očiam a poskytoval tak pohodlné zobrazenie.

Okrem toho, monitor podporuje D-Sub a HDMI konektory, takže môžete pripojiť svoj počítač alebo notebook a vychutnať si kvalitu obrazu. Monitor má aj funkciu SmartContrast, ktorá automaticky prispôsobuje jas a kontrast obrazu, aby vám poskytla najlepšie zobrazenie. Monitor má aj funkciu SmartImage, ktorá umožňuje nastaviť rôzne režimy zobrazenia v závislosti na tom, čo sa na obrazovke zobrazuje.

Výhody

Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky má mnoho výhod. Tu je niekoľko z nich, ktoré som zistil po použití monitora.

– Kvalita obrazu: Obrazovka ponúka vysokú kvalitu obrazu a farebné podanie. Farebné podanie je veľmi realistické a výrazné. Monitor má aj vysoký kontrast a jas, takže obraz je jasný aj v tmavých miestach.

– Zakrivená obrazovka: Táto funkcia umožňuje, aby sa monitor prispôsobil vašim očiam a poskytoval tak pohodlné zobrazenie. Možno sa na prvý pohľad zdá byť prehnaná, ale po niekoľkých hodinách práce na monitore si uvedomíte, že je to naozaj veľmi pohodlné.

– Funkcie SmartContrast a SmartImage: Tieto funkcie umožňujú nastaviť jas a kontrast obrazu, aby ste mohli vychutnať si najlepšie zobrazenie. Taktiež umožňujú nastaviť rôzne režimy zobrazenia v závislosti na tom, čo sa na obrazovke zobrazuje.

– Cena: Monitor je za rozumnú cenu. Za túto cenu dostanete kvalitný monitor s množstvom funkcií.

Nevýhody

Monitor má aj niekoľko nevýhod. Tu je niekoľko z nich, ktoré som zistil po použití monitora.

– Reproduktory: Reproduktory sú veľmi slabé a nie sú kvalitné. Ak chcete počúvať hudbu alebo sledovať filmy, odporúčam použiť externé reproduktory.

– Rýchlosť obnovovania: Monitor má rýchlosť obnovovania 4 ms, čo nie je najlepšie pre hranie hier. Ak hľadáte monitor na hranie hier, existujú lepšie možnosti na trhu.

Zhrnutie

Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky je skvelý monitor pre každodenné použitie. Monitor ponúka vysokú kvalitu obrazu a farebné podanie. Taktiež má funkciu zakrivenia obrazovky, ktorá poskytuje pohodlné zobrazenie. Monitor má množstvo funkcií, ako sú SmartContrast a SmartImage, ktoré umožňujú nastaviť jas a kontrast obrazu, aby ste mohli vychutnať si najlepšie zobrazenie. Cena monitora je rozumná a ponúka veľa funkcií za cenu. Ak hľadáte kvalitný monitor za rozumnú cenu, Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky je pre vás tou správnou voľbou.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Tu je porovnanie Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky s 3 konkurenčnými produktami.

Produkt Veľkosť obrazovky Rozlíšenie Cena
Philips VA LED monitor 23,6″ 241E1SC/00 s VA panelom, Full HD rozlíšením, D-Sub, HDMI a zakrivením obrazovky 23,6 palca 1920 x 1080 €149.99
Acer R240HY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *