Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85: Profesionálne zvukové prevedenie v štýlovom prevedení


Aký je hlavný rozdiel medzi Jabra Evolve2 85 a predchádzajúcim Jabra Evolve modelom?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85: Profesionálne zvukové prevedenie v štýlovom prevedení

Zvukové vlastnosti

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 sú ideálne pre každého, kto pracuje v rušnom prostredí a potrebuje tiché miesto na koncentráciu. Tieto slúchadlá sú vybavené aktívnym potlačením hluku, ktoré dokáže odstrániť až 50 dB hluku z prostredia okolo vás.

Okrem toho sú tiež vybavené vysokej kvality reproduktormi, ktoré poskytujú čistý a presný zvuk. Vďaka tomu sú tieto slúchadlá ideálne pre každého, kto chce počúvať hudbu alebo sa zamerať na prácu bez rušenia.

Pohodlie a dizajn

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 majú moderný a štýlový dizajn. Sú k dispozícii v čiernej farbe a majú pohodlné náušníky, ktoré sa perfektne prispôsobia vašim ušiam.

Okrem toho sú tieto slúchadlá vybavené ovládacími prvky na pravej náušnici, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie hudby alebo hovorov. Taktiež majú odnímateľný mikrofón, ktorý umožňuje pohodlné telefonovanie.

Akumulátor

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 majú výkonný akumulátor, ktorý vám umožní až 37 hodín nepretržitého používania. Taktiež majú rýchle nabíjanie, ktoré vám umožní získať až 8 hodín používania po 15-minútovom nabíjaní.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Tu je porovnanie slúchadiel Jabra Evolve2 85 s tromi konkurenčnými produktami:

Slúchadlá Zvukové vlastnosti Pohodlie a dizajn Akumulátor
Jabra Evolve2 85 Vysoká kvalita reproduktora a aktívne potlačenie hluku Moderný a štýlový dizajn s pohodlnými náušníkmi a ovládacími prvkami Až 37 hodín používania s rýchlym nabíjaním
Bose QuietComfort 35 II Aktívne potlačenie hluku a vysoká kvalita reproduktora Moderný dizajn s pohodlnými náušníkmi a ovládacími prvkami Až 20 hodín používania s rýchlym nabíjaním
Sony WH-1000XM4 Aktívne potlačenie hluku a vysoká kvalita reproduktora Moderný dizajn s pohodlnými náušníkmi a ovládacími prvkami Až 30 hodín používania s rýchlym nabíjaním
JBL Quantum One Vysoko kvalitné reproduktory s priestorovým zvukom Moderný dizajn s pohodlnými náušníkmi a ovládacími prvkami Až 14 hodín používania s rýchlym nabíjaním

Záver

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 sú vynikajúcim produktom pre každého, kto potrebuje tiché miesto na koncentráciu a vysokú kvalitu zvuku. Majú moderný a štýlový dizajn, pohodlné náušníky a ovládací prvky a výkonný akumulátor. Sú tiež konkurencieschopné voči iným slúchadlám v rovnakej kategórii. Ak hľadáte kvalitné slúchadlá na prácu alebo počúvanie hudby, slúchadlá Jabra Evolve2 85 sú vynikajúcou voľbou.