Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black


Aká je kvalita zvuku slúchadiel Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black

Prehľad

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black sú profesionálne slúchadlá, ktoré sú navrhnuté pre použitie v kanceláriách a na pracoviskách. Tieto slúchadlá sú vybavené pokročilými technológiami, ktoré umožňujú vysokokvalitné hovory a zlepšujú produktivitu používateľa. V balení sú dodávané s USB-A pripojením a stojanom na nabíjanie.

Funkcie

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black majú viacero funkcií, ktoré zlepšujú používateľský zážitok. Medzi tieto funkcie patria:

  • Active Noise Cancelling – táto funkcia umožňuje potlačiť okolité hluky, čo zlepšuje kvalitu hovoru a zvyšuje produktivitu používateľa.
  • Busy Light – zelené svetlo na slúchadlách ukazuje, že používateľ je k dispozícii, červené svetlo znamená, že používateľ je zaneprázdnený, takže ostatní v kancelárii nebudú rušiť.
  • Bluetooth – slúchadlá majú vstavanú Bluetooth technológiu, takže používateľ môže ľahko prepojiť slúchadlá so svojím telefónom alebo tabletom a pohodlne telefonovať.
  • Integrácia s Microsoft Teams – slúchadlá sú optimalizované pre používanie s Microsoft Teams, takže používateľ môže ľahko spustiť hovor alebo konferenčný hovor prostredníctvom tlačidla na slúchadlách.
  • Dlhá výdrž batérie – slúchadlá majú výdrž batérie až 37 hodín, takže používateľ sa nemusí obávať, že mu slúchadlá v priebehu dňa vypadnú.

Kvalita zvuku

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black majú vynikajúcu kvalitu zvuku. Hovory sú jasné a zreteľné, a to aj v rušnom pracovnom prostredí. Aktívne potlačenie hluku pomáha eliminovať okolité hluky, čo zlepšuje kvalitu hovoru a znižuje množstvo rušenia. Slúchadlá tiež majú vynikajúci zvuk pri prehrávaní hudby alebo videa.

Pohodlie a dizajn

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black sú veľmi pohodlné na nosenie. Materiál na náušníkoch a oblúčiku je mäkký a príjemný na dotyk, takže používateľ sa necíti unavený ani po dlhšom používaní. Slúchadlá majú tiež ergonomický dizajn, ktorý sa prispôsobuje tvaru hlavy používateľa.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Cena Aktívne potlačenie hluku Bluetooth Integrácia s Microsoft Teams Výdrž batérie
Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black 399 € Áno Áno Áno 37 hodín
Bose QuietComfort 35 II 299 € Áno Áno Nie 20 hodín
Sony WH-1000XM4 379 € Áno Áno Nie 30 hodín
Plantronics Voyager 8200 UC 299 € Áno Áno Áno 24 hodín

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black majú viacero funkcií, ktoré niektoré konkurenčné produkty nemajú. Napríklad, má výdrž batérie až 37 hodín, čo je oveľa viac ako u ostatných produktov. Slúchadlá tiež majú integráciu s Microsoft Teams, takže sú ideálne pre používateľov, ktorí pracujú s týmto programom. Okrem toho, slúchadlá majú vynikajúcu kvalitu zvuku a pohodlné nosenie. Celkovo sú slúchadlá Jabra Evolve2 85 USB-A/Stand MS Black vynikajúcim produktom pre profesionálnych používateľov.