Recenzia: Výkonný externý SSD pevný disk WD My Passport SSD 4TB – najlepšia voľba pre ukladanie dát


Aké sú hlavné nevýhody používania WD My Passport SSD 4TB na ukladanie dát?

Recenzia: Výkonný externý SSD pevný disk WD My Passport SSD 4TB – najlepšia voľba pre ukladanie dát

Prehľad

Externý SSD pevný disk WD My Passport SSD 4TB je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé a rýchle úložisko pre svoje dáta. S kapacitou 4TB poskytuje dostatok miesta pre vaše súbory, fotografie, videá a ďalšie dôležité informácie.

Výkon

Tento externý SSD pevný disk je poháňaný rýchlym interným SSD úložiskom, čo zaisťuje vynikajúci výkon. S rýchlosťou prenosu dát až 540 MB/s je tento disk ideálny pre prenos veľkých súborov a rýchle zálohovanie. Bezproblémovo si môžete prenášať vysokokvalitné videá a obsiahle súbory bez akýchkoľvek oneskorení.

Dizajn

Externý SSD pevný disk WD My Passport SSD 4TB je kompaktný a ľahký, čo z neho robí ideálne prenosné úložisko. Jeho elegantný a moderný dizajn je príjemný pre oči a zároveň robustná konštrukcia zaisťuje ochranu vašich dát pred nárazmi a vibráciami. Okrem toho je tento disk tiež vybavený ochranou heslom a hardvérovým šifrovaním, čo zaisťuje bezpečnosť vašich dát.

Pripojiteľnosť

Tento externý SSD pevný disk je vybavený USB 3.1 Gen 2 rozhraním, čo zaisťuje rýchle a stabilné pripojenie k počítaču. Je kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows a Mac OS, takže si môžete užívať pohodlné a jednoduché používanie bez ohľadu na váš preferovaný operačný systém.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Dizajn Bezpečnosť Cena
WD My Passport SSD 4TB 4TB 540 MB/s Elegantný a moderný Ochrana heslom a hardvérové šifrovanie €199.99
Samsung T5 2TB 2TB 540 MB/s Ľahký a kompaktný Ochrana heslom €179.99
SanDisk Extreme Portable 2TB 2TB 550 MB/s Odporný voči vode a prachu Ochrana heslom €139.99
Seagate Fast SSD 1TB 1TB 540 MB/s Robustný a odolný Žiadna €119.99

Porovnanie ukazuje, že externý SSD pevný disk WD My Passport SSD 4TB je najlepšou voľbou pre ukladanie dát. S kapacitou 4TB ponúka najväčšiu úložnú kapacitu medzi konkurenčnými produktmi. Rovnako má rovnakú rýchlosť prenosu dát ako Samsung T5 2TB a Seagate Fast SSD 1TB, čím zaisťuje rýchle a efektívne prenosy. Jeho elegantný a moderný dizajn je príjemný pre oči a zároveň ponúka rovnakú úroveň bezpečnosti ako Samsung T5 2TB a SanDisk Extreme Portable 2TB s ochranou heslom. Napriek tomu je však WD My Passport SSD 4TB cenovo dostupnejší ako konkurenčné produkty, čo ho robí najlepšou voľbou pre ukladanie dát.